SHA SHA vás oslní ve What The Heck

15:00 | 26.08.2018 Xiunka 0
Dívčí rookie skupina SHA SHA se právě vrátila na hudební scénu s druhým singlem What The Heck. Během showcase členka Wan Lin omdlela. Více zjistíte v článku.
SHA SHA je šestičlenná dívčí skupina působící pod Major Entertainment. Oficiálně debutovala 27. února se singl albem s disco prvky You & Me Forever SHA SHA. Ještě před debutem v prosinci loňského roku vydaly pre-debut singl White Story. I přes krátkou dobu svého působení prošla skupina již změnou obsazení. Současnými členkami jsou Go Woon, Se Yeon, A Ryeom, Wan Lin, Cha Ki a Ha Kyung. I An, So Yeop a Ga Ram skupinu opustily po debutu. Hwi-A byla součástí skupiny pouze po dobu pre-debut skladby.

Děvčata nyní uskutečnila comeback s druhým singlem What The Heck. Koncept je velmi roztomilý, hudební video nešetří barvami. Choreografii vytvořila Bae Yoon JungYAMA & HOTCHICKS Entertainment. Je známá choreografiemi pro EXID, KARA, Brown Eyed Girls a Girl's Day.

Dne 23. srpna se konala showcase, během které SHA SHA představily svou novou hudbu a také nové členky. Wan Lin, Ha Kyung a Cha Ki. Bohužel před koncem showcase Wan Lin postupně ztrácela koncentraci a omdlela přímo na pódiu. Ostatní členky vypadaly viditelně otřeseny tím, co se stalo. Některým to vhnalo slzy do očí. Ding Dong, MC showcase, pomohl odnést Wan Lin mimo pódium a přítomná média. Okamžitě byla převezena do nemocnice. Později vyšlo najevo, že samotná Wan Lin chtěla stát na pódiu i přes to, že se necítila dobře. Stres z její první showcase zřejmě jejímu zdravotnímu stavu značně přitížil.Společnost Major Entertainment se k celé záležitosti vyjádřila takto: "Z výsledků testů vyplývá, že Wan Lin omdlela z důvodu nedostatečného průtoku krve do mozku. Plánujeme další prohlídky pro objasnění jejího zdravotního stavu a prevence jiným komplikacím. Wan Lin se nyní plně soustředí na své zdraví. Poskytneme jí v tom maximální podporu."

SHA SHA budou nadále pokračovat v propagacích v pěti členkách. Wan Lin přejeme brzké uzdravení.

Jste fanoušky této rookie skupiny?

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9