Thajsko jede na BL vlně i v hudbě

16:00 | 14.09.2020 abhorsenka 0
OST k novým seriálům nebo písně, které vydali herci a zpěváci propojení s žánrem boys love v Thajsku, to je téma tohoto článku. Zajímá vás? Pojďte dál...
Perth x Ritz
Perth x Ritz FOTO: facebook.com/MBOOfficialPage
Písně které jsou nějakým způsobem spojené s novými BL seriály nebo je nazpívali herci znamí právě z BL seriálů se vyskytují převážně v Thajsku, zemi boys love tématice zaslíbené. 

Love by Chance 2 je seriál v plném proudu a každý, kdo viděl povedenou jedničku se na něj těšil. OST k němu nazpívali rovnou populární herci v hlavních rolích Perth, Mark, Title, Mean a PlanWar Wanarat je populární díky roli v seriálu 2gether, jehož pokračování skončilo před pár dny. Vlastní song nazpíval minulý měsíc a fakt mu to jde. Captain je ostřílený herec i zpěvák. Do skupiny BL herců se přidal už před lety a velkou popularitu pěveckou získal v projektové skupině 9x9. 


Nový seriál s BL tématikou a názvem Gear See Kao Gub Gown See Foon. OST k němu nazpíval skvělý Arm WeerayutHerci Boun a Prem si spolu zahráli pár v seriálu Until We Meet Again a společný klip vypadá fakt skvěle, Je také připomínkou, že je jako pár uvidíme znovu ve stejných, ale tentokrát hlavních rolích.Nový projekt MBO s názvem Boyfriend slibuje zajímavé tváře a jedno nové album. První klip spolu natočili Perth a Ritz, ale v projektu figurují i jména jako Gulf, Kao, Talay, Tommy nebo Kacha. Máme se na co těšit. 


Kterou z písní jste už slyšeli? 

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,1%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9