Rheehab nedbá na skandály aneb Microdot a Sanchez jsou zpátky!

21:15 | 10.01.2019 Xiunka 0
Rheehab učinil odvážný krok. I přes skandály okolo Microdota, zveřejnil hudební video jejich společné skladby, v kterém uvidíme také Sancheze.
Rheehab vydal svou skladbu Fish již před třemi měsíci a to 16. října. Bohužel pouze v audio podobě. Hudebního videa jsme se dočkali až nyní. Featuring skladbě poskytl rapper Microdot, který koncem roku čelil obrovskému skandálu. Jeho rodiče byli obviněni z podvodu v podobě nevrácení většího obnosu peněz a útěku do zahraničí. Microdot pak zmizel z očí veřejnosti, opustil všechny programy a variety show. Naplánované skladby, jako například spolupráce s Jung Eun Ji ze skupiny Apink, nebyly zveřejněny.

Skladatel, rapper a zpěvák Rheehab se přestal zajímat o názory veřejnosti a konečně zveřejnil hudební video. Rheehab a Microdot se ve skladbě zabývají filozofickými otázkami. Už jste někdy uvažovali nad tím, kdo má lepší život? Jste to vy, kdo sleduje nudný život ryb nebo ryby pozorující okolní svět? V hudebním videu Microdot nevystupuje. Za to v něm můžeme vidět jeho bratra Sancheze, který rovněž zmizel z veřejného dění.

Líbí se vám jejich společná skladba? Chybí vám Microdot a Sanchez?
 
ZDROJ: dkhhrnb.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9