Amber vydává mixtape Rogue Rogue a MV ke Closed Doors

16:00 | 15.04.2018 Kim LeNy 0
 Amber z f(x) je zpět se svou novou mixtape Rogue Rogue! O čem jsou texty a jak vypadá první vydané MV? 
Mixtape nese název Rogue Rouge a obsahuje 6 skladeb, které byly napsány Amber s výpomocí jejího kamaráda Gen Neo. Všechny skladby byly vydány na oficiálním SoundCloudu Amber a na Youtube vydala první videoklip ke Closed Doors. Podle plánku, který zveřejnila na svém Instagramu, vyjdou postupně další videoklipy k jednotlivým skladbám. 

15.4. Vydání mixtape na SoundCloud + Closed Doors MV 
18.4. High Hopes MV 
21.4. Lifeline MV 
24.4. Right Now MV (feat. Gen Neo)
27.4. Three Million Years MV 
30.4. Get Over It MV 
 

Ještě před vydáním přidala Amber na Instagram obrázek k mixtape a vyjádřila se k tomu, o čem celý mixtape vůbec je:

"Rogue Rouge je o hledání sebe sama. Ať už je to přes naději a zradu, lásku a zlomené srdce, nebo trpělivost a hněv, zjistit, kdo skutečně jsme, můžeme jen když se snažíme. 
Tenhle projekt je plný vášně a vytvořili jsme ho s mými přáteli. Smáli jsme se společně, smutnili jsme společně, a dokonce jsme se na sebe i hněvali. Nicméně, to nejdůležitější je, že jsme spolu rostli a neustále se podporovali. Děláme to, co děláme, protože to máme rádi a doufáme, že bychom mohli svět udělat lepším.

Chci poděkovat svým přátelům za jejich nekonečnou podporu a lásku. Pokusíme se více spát, až budeme připravovat další projekt, haha. A samozřejmě děkuji všem fanouškům za to, že jsem se mohla stát tím, kým jsem. Tohle je dárek pro vás všechny."
Co říkáte na návrat Amber? Která skladba se vám líbí nejvíc? Tohle ještě není konec a můžeme se těšit na dalších pět videoklipů. Za tenhle obsáhlý návrat si zaslouží pořádnou podporu!

ZDROJ & FOTO: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9