Členky KARA se vrací na korejskou hudební scénu - jednotlivě

13:27 | 16.12.2012 Escarlate 7
Členky skupiny KARA vydaly videoklipy ke svým novým sólovým písničkám a na internetu se objevily zprávy, že by se měly objevit také v týdenních televizních hudebních pořadech.

Před pár dny se na oficiálním youtube kanálu objevila nová hudební videa ke korejským verzím sólových písniček členek skupiny KARA. Jednotlivé členky napsaly ke svým skladbám texty a rovněž režírovaly videoklipy.

Poprvé dívky písně zpívaly živě na své koncertní šňůře Karasia jak v korejském, tak japonském jazyce, a dlouho se zdálo, že u pouhých vystoupeních na koncertech také zůstane.

Teď se však objevily nové informace, dle kterých by se mělo všech pět členek objevit na pódiích hudebních pořadů, kde by své sólové písně zpívaly živě. Zároveň bylo prozrazeno, že se každá členka bude účastnit show jiné. Fanoušci teď netrpělivě čekají, kdy k oněm vystoupením dojde, a která členka bude vystupovat na které show.

Leaderka skupiny Gyuri nazpívala rytmické sólo v latinskoamerickému duchu. Kombinace tanga, chytlavé melodie a dramatického videoklipu dělá skladbu Daydream jedinečnou a rozhodně stojí za shlédnutí. (Klip nahoře.)

Od hlavní vokálistky Seungyeon jsme nemohli očekávat nic jiného než píseň ukazující světu její pěvecké schopnosti. A to její sólo s názvem Guilty rozhodně ukazuje. Celá skladba je protkána působivými emotivními vokály a Seungyeon se předvedla v jiném světle, než v jakém obvykle členky KARA vídáme.
Nejmladší členka skupiny Jiyoung ve svém sólu Wanna Do předvedla nejen to, že i ona je schopná zazpívat více než dobře, ale také to, že umí i výtečně hrát na kytaru. Wanna Do je písnička bezesporu chytlavá a pohodová.
Trošku zvolníme se sólovou písničkou Nicole nesoucí název Lost. Písnička se nese v o něco pomalejším tempu a lichotí Nicoliným vokálům, které jsou ještě jako bonus doprovázený krásným hlasem Jinwoona z 2AM. Také se v písničce objevuje rap.
Konečně posledním sólem je Hařino Secret Love. Písnička s chytlavou melodií je doplněna o barevný, veselý videoklip. Narozdíl od ostatních členek se Hara držela stylu typického pro celou skupinu a doplnila roztomilou písničku o ladící choreografii.Které sólo se vám nejvíce zalíbilo?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9