Loco, Jay Park a Gray jsou "úžasní" v novém MV!

12:02 | 29.07.2015 Syrinox 0
Talentované zlaté dítě AOMG, LOCO sdílel s fanoušky speciální hudební video pro nový song Awesome, v němž se objevili i Jay Park a Gray!
LOCO z nezávislého labelu AOMG včera obsadil přední místa mnoha korejských hitparád s novým singlem Awesome. Rapper v poslední době skutečně blázní; před čtrnácti dny nečekaně zveřejnil digitální singl Respect (ft. Gray, DJ Pumkin), jenž se později ukázal jako LOCOva vlastní verze soutěžní skladby Respect, kterou soutěžící AOMG týmu Lil Boi, Geegoin, Sik-K a David Kim použili v Show Me The Money 4

Spolu s digitálním singlem přišlo později i hudební video, jehož produkci si vzala na starost MNet jakožto distributor výše zmíněné show. Nejnovější singl Awesome je však čistá práce AOMG crew: Gray zvládl produkci na jedničku a stejně tak se u povedl i featuring. U titulní skladby stejného jména figuruje i druhý AOMG porotce Jay Park. CEO indie labelu se společně s C JAMM z Just Music objevuje i v High 2, druhém songu singlu, který byl ovšem zveřejněn již dávno, krátce po vydání LOCOva alba Locomotive v roce 2014.

K singlu patří i zmíněné video, na jaké se můžete podívat výše. 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9