Druhý z pouličních koncertů JJCC se odehrál na White Day

14:00 | 16.03.2015 Mei 0
Dne 14. března se v Koreji slaví takzvaný White Day (Bílý den), svátek zamilovaných. Korejská rookie skupina JJCC se tento den vydala do ulic, aby fanoušky potěšila sovu hudbou.
JJCC
JJCC FOTO: facebook.com/DoubleJCofficial
JJCC uspořádali už druhý koncert ze své speciální koncertní série, která začala 7. března. Během těchto mini koncertů na ulici předvedou svá vystoupení a setkají se tváří v tvář se svými fanoušky. Druhý z těchto koncertů se uskutečnil také 14. března na takzvaný White Day. Členové skupiny se tento den oblékli do bílého a v ulicích Hongdae fanynkám během vystoupení rozdali i několik sladkých dárečků a květin.
 
Při tomto vystoupení vystoupili JJCC celkem s 5 písněmi, kterými jsou jejích debutový song At First, dále BingBingBing (One Way), You're Leaving, Be Good a nejnovější taneční pecka Fire.
 
Kromě toho se JJCC chystají na další comeback, kdy vydají opět novou píseň a ukáží nám svou další stránku, podobně, jako tomu bylo při Fire. Brzy je čeká 1. výročí a tak můžeme doufat, že se comeback bude chystat právě na tuto dobu. Nechme se překvapit.
 
Další pouliční koncerty se uskuteční 21. a 28. března. Je možné, že nová píseň zazní už na jednom z nich.

At First
Be Good


BingBingBing


You're Leaving


Fire


FOTO: ​facebook.com/DoubleJCofficial

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9