Jung Yong Hwa a JJ LIN vydávají společný videoklip

19:00 | 30.01.2015 MinYeon 5
Kromě videoklipu se v článku dozvíte i jak se tito dva umělci seznámili a jak probíhalo natáčení tohoto videoklipu.
Způsob, kterým se JJ LIN a Jung Yong Hwa seznámili je snem nejedné fanynky. JJ LIN toto setkání popsal v jednom ze svých rozhovorů na konci roku 2014.

"CNBLUE měli koncert na Taiwanu a já se šel na ten koncert podívat. Seznámili jsme se a šli spolu na jídlo. S Yong Hwou jsme se bavili o možné spolupráci a tak. Když si odmyslíte tu jeho idol image, tak je to poměrně roztomilý kluk. Není moc obvyklé, aby jeden kluk o druhém řekl, že je roztomilý, ale on je vážně jak malé dítě. On mě vlastně zná docela dobře, takže když si zakládal účet na Weibo byl z toho hrozně nadšený a byl jsem první komu poslal žádost o přátelství. Pečlivě sledoval můj účet a čekal, kdy si ho přidám mezi své přátele. Dokonce na mě naléhal: 'Honem, honem, odpověz mi! Přidej si mě do přátel a odpověz!' Tak jsem si ho přidal. A on mi pak dal 'like' na každičký můj Weibo příspěvek. Je to takový nadšenec, proto mi přijde roztomilý." Na otázku, jakým jazykem spolu komunikují, odpověděl: "Anglicky, umí trochu anglicky."

Spolu s videoklipem se na internetu objevila i dvě videa z natáčení, na které se můžete podívat tady a tady.

Jak se vám nový videoklip líbí? Nezapomeňte také sledovat Yong Hwy videoklip One Fine Day - pokud překročíme hranici 2 milionů zhlédnutí, můžeme se těšit na Yong Hwy historicky první dance practice video.

ZDROJ: onehallyu

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9