Novinka od 4Minute s názvem Welcome To The School pro seriál School 2013

12:02 | 16.12.2012 Flash 3
Na stanici KBS2TV momentálně běží staronový serial School 2013 a bylo by nezvyklé, kdyby v něm nezazněl nějaký ten k-pop. Tvůrci hledali a hledali, až nakonec našli. 4Minute se toho zhostily a dopadlo to na jedničku.
4Minute po pár měsících přicházejí s novým songem, nese název Welcome To The School a byl nahrán speciálně pro staronové korejské drama School 2013, které bude vysílat stanice KBS2TV. Proč staronové? School 2013 je už pátou řadou tzv. School série, která se vysílala od roku 1999 a poslední díl čtvrté řady byl odvysílán v roce 2001. School 2013 má na starosti dvojice Lee Min Hong (Hello, My Lady!, Look Back in Anger) a Lee Eung Bok (Dream High, Dream High 2), v seriálu si zahrají Lee Jong Suk, Kwak Jung Wook a Daniel Choi. První díl se začal vysílat 3. prosince 2012.


obal nového songu Welcome To The School                                             foto : allkpop.com

Welcome To The School zobrazuje atmosféru školy, která je poskvrněná násilím a šikanou, chce dodat pocit naděje a zbavit pocitu zoufalství. Song obsahuje pro 4Minute poměrně nezvyklé hudební prvky a některé jistě potěší, že můžeme slyšet Hyunin nezměněný hlas. Já osobně si myslím, že je to velice dobrý počin, a jestli se podobným směrem ubere i nové album 4Minute, které se mimochodem chystá, máme se na co těšit.

Co na song říkáte vy? 

původní zdroj : allkpop.com 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9