Jang Geun Suk odhalil Yoonou inspirovaný song, "In My Dream"

10:19 | 16.12.2012 Syrinox 1
Jang Geun Suk vydal korejskou verzi jeho prvního japonského alba Just Crazy.

Album bylo uvedeno do prodeje již v květnu v Japonsku. Na korejské verzi spolupracoval s hudebním režisérem Kim Jong Chunem a producentem Seo Hyun Ilem.


Album obsahuje song jako 200 Miles, která svou popularitu získala hlavně díky faktu, že byla openingem (úvodní písní) populárního anime Fairy Tail. Rovněž se v něm objeví i písně Crazy Crazy Crazy a Let Me Cry, které se umístily na prvním místě v Oricon Weekly Charts. Další stopa Bye Bye Bye byla použita jako CM song pro Seoul Rice Wine.

 

Album rovněž zahrnuje i píseň In My Dream, kterou napsal a složil, když myslel na Yoonu ze SNSD (Girl’s Generation).

Album obsahuje song jako 200 Miles, která svou popularitu získala hlavně díky faktu, že byla openingem (úvodní písní) populárního anime Fairy Tail. Rovněž se v něm objeví i písně Crazy Crazy Crazy a Let Me Cry, které se umístily na prvním místě v Oricon Weekly Charts. Další stopa Bye Bye Bye byla použita jako CM song pro Seoul Rice Wine.Album obsahuje song jako 200 Miles, která svou popularitu získala hlavně díky faktu, že byla openingem (úvodní písní) populárního anime Fairy Tail. Rovněž se v něm objeví i písně Crazy Crazy Crazy a Let Me Cry, které se umístily na prvním místě v Oricon Weekly Charts. Další stopa Bye Bye Bye byla použita jako CM song pro Seoul Rice Wine.Album obsahuje song jako 200 Miles, která svou popularitu získala hlavně díky faktu, že byla openingem (úvodní písní) populárního anime Fairy Tail. Rovněž se v něm objeví i písně Crazy Crazy Crazy a Let Me Cry, které se umístily na prvním místě v Oricon Weekly Charts. Další stopa Bye Bye Bye byla použita jako CM song pro Seoul Rice Wine


Diskuze pro tento článek byla uzavřena.

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9