2NE1 Nostalgie: I Don′t Care

23:10 | 30.12.2012 JDC 2
Opět jsem tu, abychom si společně zavzpomínali na staré časy, kdy 2NE1 byly ještě mladičké. Ne, že by už nebyly, ale vy víte, jak to myslím.

Jestli si ještě pamatujete, tak jsem v minulém nostalgickém MV rozjel menší sérii o historii 2NE1. Slíbil jsem vám, že si tu projedeme různá jejich music videa a zavzpomínáme si. Dnešek je vyjímečný, a je vyjímečný tím, že přicházím s dalším historickým klipem, nad kterým dnes budeme sentimentální, pobrečíme si a popovídáme si, jak to tenkrát všechno bylo hezký.

Zase tak vážně to brát nebudeme, do důchodu máme ještě daleko (tedy alespoň já). Určitě vám neuniklo, že dnes věnujeme pozornost klipu "I Don't Care." Singl v digitální podobě vyšel 1. července 2009 a zajistil tak skupině stále větší popularitu. Na Cyworld Music Charts zaznamenali po hodině spuštění skladby neuvěřitelné množství předobjednávek. 2. srpna 2009 předvedly 2NE1 live remix verzi „I don’t care“ na popular song ve stylu reggae. Propagace singlu skončila unplugged verzí písně na SBS Inkigayo 30. srpna 2009.

Jinak teď něco z podpokličky: Pokud jste sledovali 2NE1 TV, které nyní můžete sledovat s českými titulky, tak ve druhém díle (myslím, že to byl druhý díl první řady) Teddy poodhalil něco o vzniku té písně. Se základní melodií a základním drumem přišel do studia Kush. Teddy ležel na své "slavné luxusní" pohovce a když mu Kush ukázal své mistrovské dílo, které přezdívá panty-loop (Kush byl v trenýrkách, protože to vymyslel v pohodlí svého domova), Teddy se náhle zvedl a vykřikl: "I don't care!" A od té doby tahle píseň byla "I don't care". V tu dobu ještě neměli text, tak si broukali jakýsi dialekt. No a tak vznikla slavná písnička "I don't care."

ZDROJ: 2ne1.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9