Jea z Brown Eyed Girls nazpívala duet se zpěvákem Jung Yeopem

11:50 | 29.12.2012 starfishzs 1
Vypadá to, že si hlavní vokálistka Brown Eyed Girls neodpočine ani po koncertě. Brzo má totiž vyjít její sólové album "Just JeA".
Jea pro její album "Just JeA"
Jea pro její album "Just JeA" FOTO: facebook.com/officialBEG
V posledních dnech přibývají na oficiálním Twitteru a Facebookové stránce Brown Eyed Girls fotografie, které nám dávají nahlížet do zákulisí ohledně chystaného mini alba "Just JeA". Kromě zveřejněného tracklistu můžeme vidět i Jeu v nahrávacím studiu s Ericem Benetem.

 
Jea a Eric Benet


tracklist k albu

Dnes se na stránkách objevily fotografie Jey a zpěváka skupiny Brown Eyed Soul, Jung Yeopa. Společně tito dva nazpívali pro Jeino mini album píseň "Let’s Hug". Píseň byla napsána samotnou Jeou a text k ní připsal právě Jung Yeop. Malou ochutnávku nám už poskytli i v krátkém videu, které bylo zveřejněno na oficiálním youtube kanálu skupiny.
Jea a Jung Yeop při společném focení

Jako by se s novoročními comebacky roztrhl pytel, i album od Jey můžeme očekávat začátkem roku, konkrétně 4. ledna. Osobně si myslím, že už bylo na čase, aby se Jea na chvíli "osamostatnila" a předvedla světu svůj pěvecký talent. Obstojí ovšem v konkurenci s Baek Ji Young, která taktéž chystá návrat na hudební scénu?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: facebook.com/officialBEG, mnet.com/special/5048

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9