Dongho opouští U-KISS

16:06 | 16.10.2013 MinYeon 3238 26
Společnost NH Media včera šokovala fanoušky prohlášením, že nejmladší člen skupiny U-KISS, Dongho, se už nebude podílet na dalších aktivitách skupiny.
Dongho
Dongho FOTO: mwave.interest.me
V úterý, 15. října, vydala společnost NH Media prohlášení týkající se odchodu Dongha ze skupiny: "Dongho už se nebude nadále účastnit aktivit skupiny U-KISS - počínaje novým albem, které vyjde tento měsíc. Chce si odpočinout od života celebrity.

Už od začátku roku sláblo Donghovo odhodlání a řekl, že si není jistý tím, že jeho zdravotní stav a výdrž jsou dostatečně silné na to, aby se živil jako zpěvák. Po dlouhém rozhovoru s jeho rodiči jsme se rozhodli jeho rozhodnutí akceptovat. Dongho se vyjádřil, že by raději žil obyčejný život než život celebrity.

I když toto rozhodnutí výrazně ovlivní fungování skupiny, ostatní členové se rozhodli Donghovi v odchodu nijak nebránit. I přes tuto tíživou situaci vydá skupina nové album, tak jak je naplánováno a bude pokračovat v šesti členech."


Skupina U-KISS debutovala v roce 2008 a má za sebou už několik změn v sestavě. O rok později byl do původně šestičlenné skupiny přidán Kiseop. V roce 2011 prošla skupina výraznými změnami a nahradila dva z původních členů. Dongho byl jedním z původních členů a provázel tak skupinu od jejích počátků až dodnes. Nezbývá nám než jeho rozhodnutí přijmout a popřát mu hodně štěstí v jeho dalším životě. Tentokrát mimo záři reflektorů.

 

ZDROJ: allkpopmwave

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

K/DA - POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns)
18,9%
KEY - Forever Yours
24,3%
Super Junior x Reik - One more time
28,8%
Yuri - Into you
27,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9