Dong Woo (Infinite) - Rozhovor pro K-Boy Paradise

15:00 | 12.10.2013 Monča 15
Další člen Infinite, který byl vyzpovídaný časopisem K-Boy Paradise, není nikdo jiný než vždy vtipný Dong Woo.
Dong Woo
Dong Woo FOTO: weibo.com/babygyu0428
Po včerejším rozhovoru se Sung Yeolem přichází na řadu předposlední člen Infinite - Dong Woo.

Jaká je tvá role v Infinite? Poděl se, prosím, o svou roli ve skupině jak na scéně, tak v běžném životě.
Co se týká hudby, tak mám mnoho rolí, například podporovat ostatní členy v jejich výkonech ohledně zpěvu a tance. Taky naší hudbu vždy okořením svým rappem. Moje harmonie napomáhá k naší lepší práci. Poslední dobou se též podílím i na zpěvu, ne jen na rappu. Myslím, že co se týká našich vztahů, tak často zastupuji v některých rozhodnutích našeho leadera, Sung Kyua.

Jsi tedy náhradní leader?
Ne ne, takhle to není. (směje se) Jsem druhý nejstarší člen skupiny, a proto spoustu rozhodnutí je též v mých rukou. Díky tomu jsem zodpovědnější a vždy si nejdříve rozmyslím, co řeknu, než to vypustím do světa.

S kým bys chtěl vytvořit podskupinu nebo duo?
Chtěl bych vytvořit několik podskupin se všemi členy! Chci tvořit hip-hop s Ho-You a ještě jednou něco vydat v rámci Infinite. Pak bych chtěl tvořit R&B se Sung Kyuem a pak nazpívat nějakou baladu s Woo Hyunem.

Kromě hudební podskupiny, kdybys mohl vytvořit třeba komické duo? Tvořil bys ho sám? Jsi velmi vtipný.
Komediální podskupina? (směje se) Ale jděte, já nejsem vtipný! (rozesměje se znovu) Ale tak kdybych si mohl někoho vybrat, chtěl bych mít show v radiu se Sung Kyuem. A jako moderátor by byl Woo Hyun. A nějak bych do toho zapojil i Ho-Yu, samozřejmě.
POZNÁMKA: To Ho-Yu velmi potěšilo a tak mu na dálku zamával, z čehož byl Dong Woo trošku v rozpacích.

Dong Woo: Ehm, Ho-Yo, chceš něco říct?
Ho-Ya: Omlouvám se, nebudu do toho vstupovat.
Dong Woo: Ach dobře, tak jak myslíš. (usmál se)V minulém rozhovoru si z tebe Sung Yeol, Ho-Ya a Woo Hyun trošku utahovali. Nebyl jsi z toho zklamaný nebo naštvaný?
No bývalo i hůř, kdy jsem býval opravdu naštvaný. Ale teď vím, že to často myslí jen z legrace a hlavně je to od srdce. Myslím, že to není projev nenávisti, ale projev lásky.

Všechno je projev lásky?
No jasně! Láska, všude je jen láska. My jsme dobří kamarádi, a proto se škádlíme navzájem.

Občas byste se za to ale navzájem též zabili ne? Co takový Sung Kyu, jak ten to bere?
No když je řeč o Sung Kyuovi, tak z jeho výrazu občas stojím v pozoru a sekám latinu. I jeho pohled vás dokáže zabít. (směje se a Sung Kyu ho praští do ramene)

Jsi v pořádku, Dong Woo?
Jo, od Sung Kyua to nebolí. (všichni se smějí)Mimochodem, máš řidičský průkaz, že?
Ano, to tedy mám. Moc se mi líbí řídit auto. Nedávno jsme jeli se Sung Jongem k řece Han, kde jsme si spolu dali limonádu. (směje se)

Jezdíš autem často se Sung Jongem?
Dá se říct, že ano. Ale teď nejčastěji jezdím se Sung Kyuem.

Kam obvykle jezdíte?
Samozřejmě, že často jsme u řeky Han. Občas ani v noci u ní nemůžeme ani zaparkovat, a tak musíme kus cesty dojít pešky.

Neutahují si z vás, že tvoříte se Sung Kyuem pár?
Jo, vážně? (směje se) No já se o takové věci nestarám. Chodím do kina i s dalšími kamarády, taky jezdíme společně v autě a chodíme na limonádu. Nevidím v tom nic zvláštního. Naštěstí lidem kolem nás to divné nepřijde.

Takto vypadal dnešní rozhovor s vtipným Dong Wooem, který vás, doufám, pobavil. Zítra se můžete těšit na posledního členy Infinite, Ho-Yu.


ZDROJ: yeoya.tumblr.com
FOTO: infinite7soul.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9