EXO trochu jinak

12:40 | 28.12.2012 Kerol 10
Aneb Baek-Hyuna, děda Suho, Chen Dynamit, vycházející hvězda Kris, Tao Vader, Tao Dion a ovocný ninja Kai. 
Tao "Vader"
Tao "Vader" FOTO: tumblr.com
Co se týče skupiny EXO, moc se toho teď neděje. Právě jsou ve fázi přípravy nového alba a nám fanouškům nezbývá nic jiného než čekat a těšit se na to, co pro nás připravují. A proč si tuhle chvíli nemůžeme zpříjemnit tím, že se pobavíme jakoby na jejich účet. Samozřejmě v dobrém.
Pro tento účel nám pomohou parodie od JohnnyUnleashed, který je sám velkým fanouškem skupiny EXO, a kromě těchto parodií točí svoje předělávky jejich choreografií.

V první parodii si vzal na mušku Kaie v jeho teaseru na Lightsaber a hru Fruit Ninja, která je určená pro Ipod, Iphone a mobilní telefony typu Android.
Druhá parodie se jmenuje Star Wars Tao, která spojuje Taovi dovednosti v bojových uměních a známou postavu z Hvězdných válek. Jestli chcete vědět, kdo se tam nakonec z Hvězdných válek objeví, počkejte si úplně na konec. Celé video je podtrženo teaserem od Taa, melodií z filmu a světelným mečem, který má stejnou barvu jako meč Dartha Vadera.Tady se můžeme přesvědčit, že Chen je ten pravý "Dancing Machine“ skupiny EXO-M, což o sobě rád prohlašuje a členové si ho díky tomu dobírají. Podkladem pro parodii je film Napoleon Dynamit.

 V listopadu debutovala nová hvězda! Přivítejte Baek-Hyunu a jeho/jeji hit Ice Cream!Než si tohle video pustíte, měla bych vás trochu zasvětit do "EXO světa“, pokud nepatříte mezi velké fanoušky. Důvod, proč je Suho v této parodii vyobrazen jako směšně tancující děda, je ten, že Suho je z EXO-K nejstarší, a mnoho fanoušků má tendenci mu říkat "děda Suho“. Celou tu přezdívku podpořila jedna kampaň, které se EXO-K zúčastnili, a Suho má na sobě dědečkovské brýle a svetr. Všimněte si D.O. v židličce a slavného videa s Baekhyunem z dob před jeho debutem.Tuhle scénu budou spíš znát fanoušci ze zástupu holek, hlavně ty, které viděli Protivné sprosté holky. Kris konečně dostane čas zazářit se svým srdceryvným sólem a Baekhyun se Sehunem se nám představí jako santovi pomocníci se sexy tanečkem. S hrůzou v očích je sleduje táta Suho. A aby na to nebyli sami, pomáhají jim Hyoyeon a Seohyun z Girls‘ Generation. Takový výkon musí být přece natočen - a kým jiným než mámou D.O.Nejnovější video. Romantický Tao se prochází sám po pláží a vyzpívává se ze svých citů. Jeho srdce bude tlouct dál.Doufám, že vás aspoň něco pobavilo, tak jako mě.

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9