Jaejoong z JYJ bude mít sólový koncert

19:23 | 27.12.2012 Naiseen 2
Společně s vydáním prvního sólového alba připravuje pro své fanoušky Jaejoong z JYJ speciální koncert.
Jaejoong - Teaser z natáčení mini alba
Jaejoong - Teaser z natáčení mini alba FOTO: Teaser
Podle managementu společnosti C-JeS zastupující Jaejoonga: "Jaejoong vydá své první sólové album 17. ledna. Jaejoong bude také pořádat speciální koncerty 26. a 27. ledna společně s vydáním alba v čase jeho narozenin."

C-JeS také vysvětlila, že Jaejoongovy koncerty budou mít unikátní formu mini koncertu kombinovaného s fanmeetingem. Dle předpokladů Jaejoong vystoupí se speciálním konceptem pro své rockové písně, které připravuje na své nové sólové rockové album.Zástupci C-JeS sdělili: "Koncert bude rozsáhlý a bude se skládat ze tří segmentů. Bude to kombinace mini koncertu a fanmeetingu a fanoušci si budou moci užít Jaejoongovo živé vystoupení písní, které budou zahrnuty v prvním mini albu. Bude to významná událost pro Jaejoonga, který úspěšně pořádal fanmeetingy ve 4 zemích letos v listopadu a konečně bude moci sdílet své nedávné aktivity i s korejskými fanoušky."

"Your, My and Mine" (česky: Tvoje/Vaše, mé a moje) je titulkem jeho koncertů. Ten byl rozhodnut na základě Jaejoongova přání vyjádřit vděčnost svým fanouškům skrz vystoupení v čase jeho narozenin 26. ledna.

Jaejoong události komentoval: "Tentokrát jsem vytvořil všechny texty svého alba. Prozrazují všechno, co jsem chtěl až doposud říct, věci, které mě tížily v poslední době a věci, které mi přinesly radost. Myslím si, že tento koncert pro mě bude mít speciální význam a ukážu fanouškům své skutečné já."

Jaejoongovy koncerty "Your, My and Mine" se budou konat v hale KINTEX, v Ilsanu - Gyeonggi- do 26. a 27. ledna 2013. Rezervace budou otevřeny 7. ledna 2013 na portálu Interpark.

Zdroj: kstarnews
ENG trans: dongbangdata.net

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9