2NE1 TV s českými titulky

11:43 | 28.12.2012 JDC 1150 13
Myslíte si, že je to vtip? Mohu vás ujistit, že není. 2NE1 TV se totiž dočkalo českého překladu, takže konečně máte tu možnost shlédnout to v češtině!
2NE1 TV
2NE1 TV FOTO: oh-dara.com; edited by JDC
Asi málokdo nebude znát show, ve které můžete nahlédnout do soukromí našich ygladies. Ale málo z vás má tušení, že tahle show, vysílaná původně na MNET a později také na serveru Youtube, se dočkala českého překladu v podobě titulků.

2NE1 TV byla vysílána od roku 2009 až do roku 2011, kdy byla odvysílána třetí série. Po dobu vysílání byla show dostupná jen v korejském jazyce a později pak v angličtině, o kterou se postarali fanoušci. Český překlad není žádnou výjimkou a rovněž se jedná o fanouškovský překlad, o který se starají lidé z fanstránky 2ne1.cz. Zatím bylo přeloženo jen několik dílů z první série. Na dalších dílech se intenzivně pracuje a snad se brzy objeví.
Pod odkazem níže můžete sledovat poslední přeložený díl a najdete tam i archiv dílů v češtině. Pro zajímavost a pro přehled ještě uvádím rozpis termínů a stavu, jak si které díly vedou. Termíny bývají zpravidla orientační a předběžné.

2NE1 TV v češtině

Rozpis dílů 2NE1 TV

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

K/DA - POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns)
5,6%
KEY - Forever Yours
16,7%
Super Junior x Reik - One more time
38,9%
Yuri - Into you
38,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9