Seungri, CL a Yang Hyun Suk se připojili na Instagram

16:41 | 27.12.2012 Tynkami 4
V poslední době čím dál více umělců z YG Entertainmentu začíná využívat populární prostředek ke sdílení fotek, Instagram. Nyní se další tři z nich rozhodli poodhalit své soukromí skrze soukromé profily.
Yang Hyun Suk a Jackie Chan
Yang Hyun Suk a Jackie Chan FOTO: amorala.tumblr.com
Instagram se stal velmi oblíbenou a zároveň i jednoduchou cestou, pomocí které nám nyní i K-popové osobnosti nechávají nahlédnout do svých životů. Umělci z YG Entertainmentu v letošním roce udělali hotový nájezd na internet a začali svým fanouškům sdělovat novinky skrz nejrůznější sítě, jako je Twitter, Me2day nebo právě Instagram.

Seungrimu z BIGBANG zjevně nestačil nový účet na Twitteru a tudíž se vrhl rovnou i na další sociální síť. Doufejme jen, že to není další případ „made for study English“.

Jako další byla CL z 2ne1, která sdílela například fotku náramku značky Chanel a hodinek Rolex nebo sebe a Taeyanga s vyplazenými jazyky.

Posledním a nejspíše nejpřekvapivějším novým uživatelem se stal sám velký CEO YG Entertainmentu, Yang Hyun Suk. Stihl již přidat několik obrázků jeho kanceláře a fotek s jinými slavnými osobnostmi, konkrétné to byli Jackie Chan a Dr. Dre.Kéž by jejich příkladu následovali i ostatní!ZDROJ + FOTO: allkpop.com, clbaddestfemale.wordpress.com, amorala.tumblr.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9