Girls′ Generation na "SMTOWN Live World Tour III" v Bangkoku

11:03 | 16.12.2012 HungryGenius 19
25. listopadu vystupovaly Girls′ Generation na "SMTOWN Live World Tour III" v Bangkoku v Thajsku společně s ostatními interprety společnosti SM Entertainment. Stadion SCG v Bangkoku se tak stal i poslední zastávkou "SMTOWN Live World Tour III". 
Kompletní sestava Girls′ Generation na "SMTOWN Live World Tour III" v Bangkoku
Kompletní sestava Girls′ Generation na "SMTOWN Live World Tour III" v Bangkoku

Na konferenci před koncertem reprezentovala GG Sooyoung, která byla oblečena do jednoho ze svých outfitů pro písničku "The Boys". Společně pak s ostatními reprezentanty SM Entertainment odpovídala na otázky. 

 

Show v Bangkoku se konala hned dva dny po koncertě v Singapuru. Jako první z Girls′ Generation vystupovala Jessica společně se svou sestrou Krystal ze skupiny f(x), kdy spolu ztvárnily duet "California Gurls". Také Taeyeon pak zpívala "Devil′s Cry", což je další z fanoušky oblíbených písní. 

 

Po písničce "Run Devil Run" se členky skupiny stadionu představily. Dívky se snažily mluvit trochu thajsky, čímž si každá z nich z publika vysloužila explozivní ohlasy. Zvláště Tiffany byla nesmírně šťastná, když viděla tolik SONEs a růžových světýlek. Poděkovala jim za to, že přišli na koncert a obdařili Girls′ Generation tak vřelým uvítáním. Některé členky si na pódium sebou přinesly i drobné kartičky s thajskými frázemi, aby tak nezapomněly na to, co chtěly fanouškům říct. SONEs dívky s nadšením povzbuzovali a ukázali tak, jak si cení jejich úsilí.

 

Představení, které poté následovalo, obsahovalo písničky "Tell Me Your Wish", "Twinkle", "DJ Got Us Fallin′ In Love", speciální dance battle stage, "MR. TAXI", "Gee", "Kissing You" a "The Boys". I když během koncertu mírně poprchávalo, skupiny i fanoušci si koncert náramně užili a vytvořili si tím další speciální vzpomínku.

 


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9