DBSK slaví 9. výročí

16:40 | 26.12.2012 Hiroko 14
Dvacátého šestého prosince je den, kdy si fanoušci DBSK po celém světě připomínají jejich debut z roku 2003. Dnes je tomu již 9 let, tak si s námi také pojďte společně připomenout, jak to vše začalo.
DBSK v roce 2004
DBSK v roce 2004 FOTO: shimsera.blogspot.cz
DBSK zahájili svou kariéru singlem "Hug" a stejnojmenným videoklipem, ve kterém si společně s mladičkými kluky zahrála i známá herečka Go Ara.A zde již můžeme vidět jejich úplně první vystoupení, které proběhlo na společném koncertě BoA a Britney Spears. S BoA si dokonce zazpívali a capella verzi písničky "O Holy Night". Z jejich vystoupení šla cítit nejistota a nervozita, která se v průběhu devíti let úplně ztratila. No nejsou ty jejich drobné chybičky roztomilé?Současní dva členové TVXQ, Yunho a Changmin, zanechali fanouškům krátké vzkazy a společně se vyfotili:


Yunho: "Pro: Cassiopeia~ Wow~ Konečně je tady naše 9. výročí. Je den po Vánocích, takže.. Cítím, jako by to mělo ještě více speciální význam~^^ Kvůli ochraňování společně s námi~ našich vzpomínek~ Pojďme vše ochraňovat i do budoucnosti^o^ -We are T! Jsem velmi vděčný, děkuji vám.. A miluji vás."


Changmin: "Již je to naše 9. výročí ^o^ Vždy jsem každému vděčný..^^ Buďme stále šťastní! ^^"Klukům k výročí moc blahopřejeme a doufáme, že se dočkáme ještě spousty dalších let!

@DBSK Czech
ZDROJ: dbsknights.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9