Seungyeon a Gyuri ví, jak zatočit s antifanoušky

18:58 | 25.12.2012 Escarlate 17
Členka skupiny KARA Seungyeon se na svém Twitteru opřela do antifanoušků. Není ovšem jediná ze skupiny, která jim umí dát co proto.
Gyuri a Seungyeon
Gyuri a Seungyeon FOTO: mykpopnote.net
Není to tak dávno, co se na internetu objevily spekulace, že Seungyeon podstoupila operaci brady, během které si nechala zúžit obličej. Přestože tato informace byla později vyvrácena a důkazné fotografie byly označeny jako fotomontáže, dočkala se Seungyeon spousty nenávistných vzkazů ze strany antifanoušků. To ji nenechalo chladnou, a tak jim 24. prosince věnovala na svém Twitteru sérii ostrých zpráv.

"Vy anonymové, myslíte si, že když se schováte za jméno veřejnosti, tak máte ve všem pravdu a máte nějakou moc? Čím více to sleduji, tím méně smyslu to dává. Když se vám něco nelíbí, nekoukejte se na to, když někoho nesnášíte, nevšímejte si ho. Vážně se musíte všude vyjadřovat? Díky, že jste mi dali vědět. Ale poslouchejte. Zatímco vy plýtváte časem ubližováním těm, které nesnášíte, já se budu mít fajn, budu hezky pracovat a budu ve společnosti super lidí, takže si o mě nedělejte starosti. Popřemýšlejte o tom. Co doopravdy chcete?"Přestože hlasité vyjadřování nesouhlasu s konáním antifanoušků není mezi korejským idoly zrovna běžné, není Seungyeon první z KARA, kdo se této tématice věnoval. Také leader Gyuri už v minulosti zanechala rovněž na svém Twitteru antifanouškům jasný vzkaz.

"Nechápu, co se honí hlavou všem těm lidem, kteří mi napíšou na Twitter nepěknou zprávu jen pro své pobavení. Berou to jako legraci, ale vůbec je nenapadá, že druhé straně to vtipné nepřijde. Jsou opravdu dětinští. A jakou odpověď ode mě čekají?
Tahle náboženská povídka není vůbec odvěci - tohle se stalo, když ještě žil Buddha. Jednoho dne za ním přišel kriminálník a nadával mu, ale Buddha dělal jakoby nic. Namísto toho řekl: 'Když dáš zákazníkovi jídlo, ale on jej odmítne, čí to jídlo je?' Kriminálník odpověděl: 'Samozřejmě, že je zpátky moje.' Buddha tiše pokračoval: 'Stejné je to s tvými nadávkami. Říkáš mi je, ale já je nepříjmám, a tudíž zůstávají tvé.' A od té doby se ten kriminálník modlil k Buddhovi.
Když mi píšete a říkáte nepěkné věci, trápí mě to. Je mi z toho smutno a ještě k tomu tím ztrácím čas. Nejspíše jste někteří měli hodně zlý den, ale já si dnešek užila naplno, a tak si teď jdu pořádně odpočinout!
Svojí rodině a lidem, kterým na mě záleží, se za jejich lásku dvakrát tolik odvděčím. A abych napsala i něco pozitivního, dnešek byl moc fajn, hehe."


Co říkáte na odvahu dívek se antifanouškům postavit? Myslíte, že by si z nich další idolové měli vzít příklad?FOTO: karasg.wordpress.com
FOTO:
mykpopnote.net
ZDROJ: allkpop, allkpop

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9