Jay Chou chystá v říjnu koncert v Indonésii

21:30 | 07.08.2013 Mei 1
Král mandopopu, Jay Chou, se vůbec poprvé představí svým fanouškům v Indonésii v rámci koncertu Opus Jay 2013 World Tour.
Jay Chou
Jay Chou FOTO: jpopasia.com
Koncert se bude konat 12. října v Mata Elang International Stadium (MEIS) Ancol v Jakartě. Sponzorován bude Kaspersky a Tech Titan a podporován a organizován PT. Nusantara Utama Technology, W Productions a Synergism Entertainment.
 
Prostřednictvím tohoto široce očekávaného světového turné, které navazuje na Jayovo nejnovější album Opus 12, dokazuje multi-talentovaný umělec, známý pod svou obchodní značkou „Chou Style“, existenci a to i po 12 letech v hudebním průmyslu.
 
Tour zasáhla také velká města jako Šanghaj, Peking, Wuhan, Chengu, Singapur, Kuala Lumpur a Taipei, v nichž byly koncerty vyprodány v krátkém časovém období.
 
Na tomto turné strávil Jay více jak 1,5 roku příprav a fanouškům slibuje psychedelické vizuální efekty a jedinečné triky časových tracků virtuální kamery v kombinaci s nejmodernější mapovací technologií, vytvářející neuvěřitelné 4D animace, které umožňují divákům pocit být součástí akce.
 
Fanoušci Jaye Chou by si toto turné rozhodně neměli nechat ujít.


 
ZDROJ+FOTO: jpopasia.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9