Koncert Brown Eyed Girls "Tonight 37.2°C" se blíží

14:06 | 24.12.2012 starfishzs 5
Již měsíc nás skupina Brown Eyed Girls láká na svůj koncert "Tonight 37.2°C", který bude přístupný jen pro lidi starších 19 let. Pojďme si nyní zrekapitulovat, na co se diváci mohou těšit.
Miryo z teaseru
Miryo z teaseru FOTO: seoulbeats.com
"Tonight 37.2°C" je první koncert Brown Eyed Girls od roku 2010 (tehdy se konal jejich první sólo koncert vůbec, s názvem "Hot Winter Party") a proto naplňuje fanoušky očekáváním. Skupina již od svého debutu byla prototypem dospělé skupiny se sexy konceptem, proto není divu, že nadcházející koncert, který se bude konat 24. a 25. prosince v Central City Millennium Hall v Soulu, byl znepřístupněn pro mladistvé. Brown Eyed Girls se tak stanou první dívčí skupinou, která na svůj koncert uvalila toto omezení.

Šestého prosince skupina pořádala tiskovou konferenci týkající se koncertu, kde mimo jiné holky vysvětlily, že jeho název má znázorňovat teplotu, kterou vykazuje lidské tělo při milování. Každá členka bude mít během koncertu prostor pro vlastní vystoupení, ve kterém ztvární téma pokušení, touhy, zrady a pomsty. Jako celek tak divákům povypráví příběh o muži, kterému se zavázaly, že budou spolu, dokud je smrt nerozdělí.


Brown Eyed Girls na tiskové konferenci, zleva Jea, Narsha, Miryo a Ga-In

Ga-In se k tématům a celému koncertu vyjádřila slovy: "Připravila jsem si speciální vystoupení pro mou píseň 'Bloom', které není přístupné pro televizní vysílání, ale více znázorní obsah písně. Již od našeho debutu nás lidé spojovali se sexuálním konceptem. Cokoli jsme udělaly, působilo to na diváky vyzývavě, a to nás často mrzelo. V hudebním průmyslu je mnoho skupin, které se více odhalují a tančí svůdněji než my, ovšem pozornost se vždy stáčela pouze k nám. Rozhodly jsme se tedy, že když to nemůžeme změnit, měly bychom toho naopak využít v náš prospěch. Píšeme proto písně s upřímnými texty, určené pro dospělé, kteří jsou schopni je pochopit."

Nega Network, agentura, pod níž Brown Eyed Girls spadají, vydala několik teaserů, které měly fanouškům přiblížit koncert a samozřejmě je navnadit, snad až nažhavit. Jako první byl vydán společný teaser, který byl relativně krátký a opravdu spíš jen naťuknul, v jakém stylu se koncert potáhne.
Následně byl zveřejněn druhý teaser, tentokrát už se věnující výhradně Narshi. Stěžejní bod: tvorba tetování. Rozpálilo vás to dostatečně?
Dále následovala Miryo, která pravděpodobně mnohé překvapila svou ženskostí. Se svým protějškem laškuje v koupelně plné pěny. Taky se vám tato stránka Miryo líbí?
Hlavní vokál Jea již ve svém teaseru vypadá více ztrápeněji než Narsha či Miryo. Můžeme zatím jen odhadovat, zda to má souvislost s již naznačeným tématem zrady či pomsty.
Na konec nám zbyla nejmladší členka, Ga-In. Oproti ostatním teaserům, ten její obsahuje i záběry z ostatních, čímž se můžeme domnívat, že příběhy všech žen jsou v jistém smyslu propojeny. Jak je to ovšem doopravdy, budeme moci posoudit až po koncertu.
Jako poslední si pro nás Nega Network přichystala teaser v podobě předělávky prvního hitu Brown Eyed Girls, tedy písně "L.O.V.E". Fanoušci se tak pravděpodobně mohou těšit na plno známých hitů v novém, dospělejším kabátku.Fakt, že je koncert věkově omezen, ještě nemusí znamenat, že se Brown Eyed Girls rozhodly ze svého vystoupení udělat sexuální show. Je možné, že holky zaběhnou i do témat jako je násilí či týrání, což by taktéž bylo nevhodné pro mladistvé. Navíc jim věkové omezení umožňuje chovat se na koncertě přirozeně a nemusí se ani moc ohlížet na svou mluvu. Celkově se od koncertu očekává, že bude kvalitní a dospělé publikum ho náležitě ocení. My můžeme jen doufat, že se k nám dostanou alespoň nějaké střípky, neboť přijít o tento zážitek by mrzelo nejednoho zahraničního fanouška Brown Eyed Girls.

Kdybyste měli tu možnost, koupili byste si lístek na tento koncert? Na čí "stage“ byste se nejvíce těšili? Nebo byste raději utratili peníze za vstupenku na koncert jiného interpreta?zdroj: allkpop.com, seoulbeats.com
FOTO: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9