G-Dragon vs. Naruto - pouze náhodná shoda, nebo záměr...?

01:58 | 24.12.2012 Syrinox 10
Netizens se opět nudí, což znamená jediné - vznik dalšího praštěného a možná lehce za vlasy přitaženého srovnávacího obrázku, u kterého tentokrát dostal hlavní slovo G-Dragon a série jeho účesů, společně s postavičkami z japonského anime Naruto. 
G-Dragon x Naruto
G-Dragon x Naruto FOTO: officiallykmusic.com
Nedávno byla na online galerii jedné z komunit zveřejněna koláž fotek pojmenovaných „G-Dragon‘s Naruto Style“. Zpěvák již za tu dobu, co se pohybuje ve světle reflektorů, stačil získat pro některé své střihy různé přezdívky, jako například „Chaluha“ nebo „Mísa“ a plno dalších podobných. Poslaný obrázek ukazuje, jak moc se určité GDyho účesy podobají pro většinu lidí známým charakterům japonského anime Naruto.

gd_narutohair_news
Účesy shodné s postavičkami z anime Naruto

Od svého debutu G-Dragon vystřídal mnoho typů účesů s různými barvami a délkou. Můžete si povšimnout, že nejen jeho účes, ale i další doplňky jsou srovnatelné s postavičkami na obrázku.

Je možno například vidět dost velkou shodu se stylem Rock Lee(ho), kde onen „hrncovitý střih“ je opravdu jasně patrný na obou stranách.

Dále je pak vcelku výmluvně podobný i nezmiňovaný „ananasovitý střih“, se kterým se zase pro změnu shoduje Shikamaru, jak můžete vidět na obrázku.

Gaara - s jeho podivným „ďábelským vzhledem“, jež GDy podtrhl i růžky - a Ino - s již výše zmiňovaným „chaluha“ stylem - jsou jen další dva charaktery, u kterých můžeme rovněž spatřit jisté shodné prvky, nikoli však natolik moc, jako v předchozích dvou případech.

U ostatních už podobnost není natolik zřejmá a je potřeba zapojit „trochu“ té fantazie, i přesto tam lze jisté spojitosti vyhledat.

Někteří z jeho fanoušků již před tím tvrdili, že jeho styl vypadá podobně, jako ten z Naruta.


GDyho účesy pro rok 2012

A co si o tom myslíte vy? Je možné, že by leader skupiny BIG BANG, známý pro svou vášeň pro módu, opravdu bral inspiraci z japonského anime jménem Naruto nebo už se netizens až příliš nudí a jejich vyhledaná spojitost je jen čistou shodou náhod?Zdroj: bigbangupdates.com
FOTO: bigbanguúdates.com
FOTO: mediacdn.disqus.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9