Hyun Joong je zpátky s mini albem Round 3 + MV teaserem Your Story

12:28 | 22.07.2013 Peťul_TripleS 3
Před několika dny Hyun Joong předběžně vydal klip Unbreakable jako předehru k vydání svého třetího mini alba Round 3, které nakonec bylo dnes online vydáno!
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Hyun Joong ukázal pro tento dlouho očekávaný comeback to nejlepší ze sebe. Proslulý choreograf Lyle Beniga pozvedl své taneční kouzlo v písni Unbreakable, zatímco Keone Madrid mu pomohl s choreografií k Your Story. Jo Soo Hyun, režisér hudebních videí PSYe, se podílel na hudebním videu Your Story, zatímco režisér Hong Won Ki na hudebním klipu k Unbreakable.

Jak již bylo zmíněno, Dok2 se podílel na R&B skladbě Your Story, zatímco Jay Park poskytl svůj unikátní hlas ve skladbě Unbreakable. Ostatní skladby z alba jsou As It Used To Be, Gentleman, I'm Yours a Let's Party.

A co zmiňovaný teaser ke skladbě Your Story? V tomto teaseru ukazuje, jak si hraje s různými prvky, jako je oheň, voda a vítr. Na slibovaný teaser se můžete podívat nyní!Celý klip Your Story bude zveřejněn 29. července stejně jako možnost zakoupit si v obchodech celé album.


ZDROJ: allkpop.com, soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
48,4%
Japonsko
36,7%
Vietnam
4,7%
Thajsko
5,8%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,4%
Jiná
1,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9