Vánoce, Vánoce přicházejí

17:44 | 22.12.2012 Nime 10
Vánoce jsou za rohem a vy už máte plnou hlavu koled a amerických "odrhovaček", které slyšíte každý rok? Tak tenhle článek je přesně pro vás. Užijte si Vánoce plné KPOPu.
Epik High
Epik High FOTO: naver.com
Už máte dost vánočních koled, které už od začátku měsíce vyhrávají všude v obchodech, rádiích nebo u vás doma? Potřebujete na chvilku vypnout a jen relaxovat u pojídání cukroví nebo balení dárků? Nachystala sem si pro vás pár korejských hitovek, které vám zaručeně dodají tu správnou vánoční atmosféru.
 
1. All I Want For Christmas Is You – FLUXUS VOICES
 

Tuhle „odrhovačku“ určitě zná velká většina z vás. Na youtube najdete řadu coverů a verzí, ale co takhle korejské provedení téhle vánoční hitovky?
Postarala se o to skupina Luxus Voices – kde můžete slyšet například Alexe a HoranaClazziquai nebo Urban Zakapa.
 
 
2. Last Christmas – SHINEE
 

Chlapci z SHINee se rozhodli udělat cover na druhou nejznámější písničku o vánocích a mě nezbývá než si zazpívat s nimi.
 
 
3. Miri Merry Christmas – IU FT. THUNDER (MBLAQ)
 

Andělský hlas a sexy vokál? Proč ne? IU a Thunder z MBLAQ se postarali o hitovku č. 3. Tahle je moje nejoblíbenější z „korejských koled“.
 
4. Hot Christmas – FREESTYLE
 

A co by to bylo za KPOPové Vánoce bez nějakého toho repu a rolniček v pozadí?
 
5. My Grown Up Christmas List – AILEE
 

Vánoční večer, dárky rozdány, emoce štěstí a pohody na maximum. Ailee je jedna z nových korejských es, která má krásný hlas a hloubku. Určitě jsme o ní neslyšeli naposledy.
 
6. Miri Christmas – JYJ
 

A co trochu korejské klasiky s JYJ? Na tyhle hlasy jen tak nezapomente, přece jenom, už jste je slyšeli v Rising Sun nebo taky v Mirotic. A proč si neužít hned několik písniček najednou v jednom videu? No, kluci nám předvedli opět ukázkové acapella vystoupení.


7. It's Cold - EPIK HIGH FT. LEE HINejlepší na konec. Epik High svým originálním stylem dokázali vykouzlit krásnou melodii a Lee jim svým andělským hláskem napomohla k dokonalému dílu. Tohle já můžu a vy? Který z těhle hitů se zalíbil vám? Nebo naopak raději zůstáváte u amerických hitovek nebo českých koled?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9