Nové fotky Girls′ Generation k "I Got A Boy" + zpráva od Taeyeon

18:11 | 22.12.2012 Escarlate 11
SM Entertainment zveřejnili na internetu promo fotky všech členek Girls' Generation k jejich vysoce očekávanému lednovému comebacku.
Společná fotka Girls′ Generation k "I Got A Boy"
Společná fotka Girls′ Generation k "I Got A Boy" FOTO: facebook.com
Poté, co včera spatřila světlosvěta promo fotografie Hyoyeon, následovaly v noci na dnešek dvě fotografie Seohyun, které se objevily na oficiálních stránkách Girls' Generation.
Seohyun, která se nedávno vrátila po dlouhých pěti letech k ofině, poodhalila svou postavu a ukázala, že i jako nejmladší členka umí být pořádně sexy.
SM ovšem potěšili fanoušky ještě víc, když zveřejnili fotografie i pro ostatní členky.
Některé z dívek, jako například Taeyeon nebo Tiffany, překvapily zbrusu novými účesy, zatímco jiné do svých jednobarevných vlasů nanesly trochu červené, fialové nebo zelené.
U jiných, například u Yoony a Yuri, vás zase nejspíše jako první zaujmou tmavě modré kontaktní čočky.
Mnoho členek si nechalo na tělo namalovat falešná tetování. Také některé poodhalily svá bříška a samozřejmě jejich největší chloubu, nohy.

Fotografie jsou velice barevné, líbivé a se všemi těmi rekvizitami a oblečením to zatím vypadá na opravdu zábavný koncept. Ovšem, když si vzpomeneme, jaké má SM Entertainment ve zvyku vydávat fotografie a jaké pak zpravidla bývají konečné koncepty... Nejspíš bychom se fotografiemi neměli nikterak zvlášť řídit.

Dále SM Entertainment spustili odpočítávání ke comebacku, který by měl být 1. ledna.
Každý den vydá jedna ze členek video, ve kterém zanechá zprávu.

Dnes, deset dní před comebackem, vyšlo video leadra Taeyeon, která vzkázala: "Ahoj, tady Taeyeon z Girls' Generation. Zrovna jsme vydaly nové MV k písničce "Dancing Queen", viděli jste to už? Jen taková malá ukázka, abyste věděli, že náš comeback se opravdu už blíží. Doufám, že se vám "I Got A Boy" bude líbit. Jsem první ze skupiny, která zanechává tento vzkaz, a od teď budete dostávat pravidelně zprávy i od ostatních členek až do našeho comebacku. Těště se. Děkuju vám."
Zatím kolují zvěsti, že zítřejším videem bude Yuri.

Tak co na holky zatím říkáte? A těšíte se na comeback?


zdroj: Escarlate
FOTO: soshified.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9