CNBLUE a jejich Blue Moon v Číně

18:10 | 02.07.2013 MinYeon 1
CNBLUE v rámci svého světového turné Blue Moon zavítali i do Říše středu. Jaké jsou zážitky členů kapely z tohoto koncertu?
CNBLUE na tiskové konferenci v Pekingu
CNBLUE na tiskové konferenci v Pekingu FOTO: cnbluestorm.com
CNBLUE si své světové turné náležitě užívají a pomocí twitteru a dalších sociálních sítí pravidelně informují fanoušky o jeho průběhu. Koncert v Číně tak nebyl žádnou výjimkou."euah~~~tady je Yong Hwa!!! Dnešní koncert byl strašně super!!! Navíc to vypadá, že jsme si s pekingskými fanoušky předávali obrovské množství energie! Jong Hyunie ze sebe taky vydal to nejlepší, i přesto, že mu nebylo moc dobře, Jung Shinnie taky tvrdě pracoval a taky Min Hyukie, který měl včera narozeniny ㅋ Vrátíme se s ještě větší energií! Ještě jednou vám moc děkujeme, budeme se často vracet!!! Je škoda, že kvůli místním pravidlům museli fanoušci celou dobu sedět, ale chápeme to. Teda jen do příštího koncertu! Až skončíme naše světové turné, určitě se vrátíme. ㅋ Bya Bya"

Jak už Yong Hwa zmínil, den před konáním koncertu měl narozeniny bubeník kapely Min Hyuk, a tak i ten zanechal na internetu fanouškům kratší vzkaz."Náš první koncert v Číně skončil! Byl to skvěle strávený čas, od příjezdu do Pekingu v den mých narozenin až po dnešní koncert! Všichni fanoušci, kluci z kapely a všichni, kdo jste mi popřáli k narozeninám, děkuju! Už se těším na další koncert v Pekingu v rámci našeho dalšího světového turné. Děkuju a dobrou noc! Děkuju!"

CNBLUE teď budou sbírat síly na červencovou Zepp Tour v Japonsku a další zastávkou jejich světového turné bude 24. srpna Malajsie.


ZDROJ & FOTO: cnbluestrom (1, 2)

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9