Acid Black Cherry vydají singl "Greed Greed Greed"

21:30 | 25.06.2013 Naiseen 0
Japonská skupina Acid Black Cherry vydá 7. srpna nový singl s názvem Greed Greed Greed*. Greed Greed Greed bude úžasná píseň, která zaútočí na všech pět vašich smyslů.
Yasu
Yasu FOTO: aramatheydidnt.livejournal.com...
Tato první píseň patří do části Shangri-la projektu, který je rozdělen do tří navazujících kategorií 1) Vydání nových písní, 2) Celo-japonské turné rozdělené do pěti bloků napříč Japonskem, 3) Uspořádání aktivit s Acid Black Cherry, kde budou moci fanoušci každého regionu se skupinou komunikovat přímo.

"Rekreační" písní, která doplní singl, bude Kagayaki Nagara. Hit zpěváka Tokunaga Hideakiho z roku 1987.Greed Greed Greed bude také hlavní melodií MBS・TBS večerního dramatu: "Akuryo Byoutou" (Nemocnice zlých duší / Démonní hlídka), ve kterém si zahraje Indou Kaho (nar. 30. června 1991). Kaho je mladá herečka, která si zahrála ve filmech jako "Utatama" (2008) nebo v TV dramatu "Minna! ESPer Dayo!" (2013). Seriál "Nemocnice zlých duší" se začne vysílat 18. července 2013.Kaho v dramatu hraje roli sestry jménem Runa, která vidí duchy a pracuje v nemocnici na předměstí. Její kolegové začínají také vidět krvavé duchy a začínají si myslet, že za to může Runa. Na pozadí všech obvinění se objevuje v nemocnici, kde Runa pracuje její bývalý spolužák Sakai Manami. Ten Runě pomáhal, když ji někdo obtěžoval na střední škole, a příchodem změní celou situaci.
 
*Poznámka redaktorky: Název záměrně není přeložen. Slovo Greed má několik významů v českém jazyce, ale pro Acid Black Cherry bych se s jejich oblíbenou tématikou písní přiklonila k překladu: "Chtíč". Avšak někdo by mohl oponovat, proto dodávám, že slovo je možné si vyložit jako chamtivost a nenasytnost atp.


ZDROJ: aramatheydidnt  & d-addicts
FOTO: asianwiki

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9