BIGBANG - The kings of K-Pop

11:27 | 16.12.2012 Mei 5
BIGBANG nejsou jako každý jiný idol: Každý z členů má něco, čímž se navzájem dobře doplňují. Mají skvělé nápady, individuální talenty a vedení na vlastní pěst.
BigBang Alive 2012
BigBang Alive 2012 FOTO: koreanturk.com

BIGBANG mohou vystupovat sólo a i přesto se jim bude dařit. Proč? Protože si lidé uvědomují, že vždy dělají to nejlepší.

Na rozdíl od většiny skupin se BIGBANG zaměřili na to, dělat svou vlastní hudbu. Nebyli známí pro ullzzang - vystupování, ale pro jejich dovednosti jako psaní songů, produkce, skládání, tanec a zpěv. Nebyli a stále nejsou jako jiné skupiny. BIGBANG jsou umělci a snaží se o sobě uvažovat.

 

Když dobře rozeberete jednoho člena, objevíte hodně jednotlivých složek celé skupiny. Jednou z nejlepších vlastností BIGBANG je, že tvoří svou vlastní práci a v G-Dragonovi mají genia pro nejúspěšnější písně.

 

 

G-Dragon je jako genius skupiny. G-Dragonův hlad po úspěchu dělá to, že pracuje až na kost k získání co nejlepších výsledků. Uvnitř G-Dragona žije neuvěřitelný talent pro tvorbu písní, zvuků, stylů. Je to rozený leader. Za svou kariéru napsal tolik písní, že je považován za jednoho z nejmladších skladatelů v Koreji.

 

Když pracuje, jeho geniální vedení je jeho hlavním cílem. On ví, co požadovat, ví, jak tlačit věci kupředu, a jeho práce leadera ukazuje, že jeho cílem je ukázat to nejlepší z každého ve skupině. Určitě ví, jak být perfekcionista.

 

On a členové ukazují talent místo obrazu. Jejich myšlenky jsou první. Jejich svobodná volba na jejich hudbě se inovuje a ukazuje, že BIGBANG je skupina, na kterou se opravdu musíte podívat. Z toho, co můžete očekávat, jsou vždy o krok napřed.

 

Z hip-hopových dětí se stali dospělí muži s úžasným smyslem pro módu a to je další důvod, proč lidé milují BIGBANG.

 

 

BIGBANG se neustále mění, udržují neustálý růst: Budete mít vždy na paměti, že se objeví něco nádherného, něco unikátního. Jejich koncepce se neustále mění. Mohou jít od okouzlujících mužů přes rockové hvězdy až k zamrzlým a živým a stále to milujete. Takže, co je odlišné? Není pro ně nutností ukazovat nahá těla a svaly a i tato fakta po celou dobu prokazovala, že mají talent. BIGBANG to nemají za potřebí.

 

 

Pod-jednotky a sólové akty: Taeyang, Seungri, G-Dragon, Daesung byli solo a bylo to vlekolepé. Narozdíl od BIGBANG to byl působivý, ale vyzrálý styl. Solo působení členů a podjednotky GD&TOP poskytují čisté kombinace stylů, které vyhovují jejich osobním zálibám. Je tu R&B, dance-pop, balady a hip-hop - způsob, jakým se doplňují se svou hudbou, svými texty, a také přispívání jejich osobního doteku, když skládají, je klíčem k jejich úspěchu. Něco, co je jim hodné závidět. (Daesung má singly, ale zatím ne oficiální solo album).

 

 

Každý člen má na vlastní pěst různé role. Každý člen ve své kariéře ukázal různé stránky. Někteří získali role ve filmech (TOP a Seungri), portréty ve filmech a role v muzikálech (Seungri a Daesung), role v dramatech (Daesung a TOP) a někteří z nich dokonce měli zkušenosti jako MCs (Daesung a Seungri). Každý z nich ukázal, že nejsou dobří jen v hudbě, ale i v herectví.

 

 

Jejich agentura jim poskytuje vše, co potřebují: nejlepší materiály k zajištění kvality jejich hudby, jejich živých vystoupení a videí. YG Entertainment nejedná lakomě, pokud jde o utrácení peněz za své umělce. Všechno musí být v nejlepší kvalitě. Tvrdý plast, místo papírových karet, samolepky, podložky pod myš, exkluzivní vzory, odolné a inovantní obaly na CD. A když říkáme odolné, můžeme se vsadit, že se ubrání všemu! Někteří fanoušci tvrdí, že dokonce můžete usmažit vajíčka pomocí BIGBANG obalu alba "ALIVE". (Nezkoušejte to doma!)

 

 

Při natáčení klipu se BIGBANG vždy snaží o různé koncepty, různá místa, prvky, fantazy auta a podobně, a dokonce natáčejí klipy se speciálními a opravdu drahými kamerami. A pokud jde o propagaci, mluvíme o televizních reklamách pro každého člena zvlášť, autobusy polepené reklamou a dokonce o reklamě v metru.

 

 

YG určitě ví, že BIGBANG se nebojí mluvit a říct, co si myslí. "Chceme být nazýváni skutečnými hudebníky." Není pochyb o tom, že jsou rozhodně korejskými hudebníky, kteří dobývají svět!

 

Důkazem toho jsou reakce fanoušků po celém světě pokaždé, když vydají píseň. Ocenění získali na MTV EMA. Důkazem jsou také první místa, která získali při propagaci na "Inkigayo," "Music Bank" a v "Music Core" online anketách. Mají neustálé žádosti ze zahraničí, obrovský počet návštěv na YouTube při každém vydaném videu a žádosti o spolupráci s americkými umělci jako jsou Diplo, Ludacris, The Underdogs… není to dost?

 

[BIGBANG - graf popularity na youtube YouTube pro "Alive" klip od 27. února]

 

Postoj a talent každého člena se snaží získat lásku z publika: G-Dragonův postoj leadera a falešný "chladný" postoj. TOPův stylový rap,  jeho sarkasmus a 4D-smysl pro humor. Seungriho obraz podivína, roztomilost a bezstarostnost maknae (označení pro nejmladšího člena skupiny) v očích jeho hyungs (starších členů). Taeyangův sladký hlas a okouzlující "eye smile" (oční úsměv) a Daesungův silný hlas, obrovský humor a smysl pro velkou péči o každého. Každá z těchto charakteristik jim získává více a více fanoušků.

 

Za korejský trend jsou považováni kolonisté. BIGBANG přitahují pozornost všude, kam přijdou. Japonsko, Evropa, Asie, Severní a Jižní Amerika, popularita BIGBANG je nepopiratelná.

Spory a problémy? Jistě, někdy spory živí jejich popularitu. Čím více o tobě tisk mluví, tím známějším se staneš. Kromě toho, každý na tomto světě má problémy ve svém životě, a když BIGBANG mají tento druh problémů ve své kariéře, vstanou a vrátí se silnější, než byli kdy předtím. A když se zeptáte jejich fanoušků, co je tak dobrého na BIGBANG, prostě odpoví: "Otázka by měla být 'Co se nám nelíbí na BIGBANG' a naše odpověď by byla 'NIC'. Není nic, co bychom na nich neměli rádi. To jsou BIGBANG!"

 

FOTO: 1.bp.blogspot.com
FOTO: allkpop.com
FOTO: bigbangvipph.com
FOTO: bigbangupdates.com
FOTO: lttlstps.files.wordpress.com
FOTO: 3.bp.blogspot.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9