LeeHomovo album Open Fire nezklamalo

11:30 | 16.12.2012 Mei 3
Pokud jste seznámeni s c-popovou scénou, LeeHom Wang je jméno, které můžete jen těžko minout. Tento multitalentovaný umělec má ohromnou kariéru s nesčetně mnoha oceněními a velkým množstvím alb, kterých se prodalo přes miliony.
Jeho dalším krokem bylo vydání CD kompilace, na kterém se objevují největší hity, které vydal během svých 13 let pod Sony Music. Album bylo vydáno 30. září 2011. Fanoušci, kteří čekali na nové album, rozhodně nebyli zklamaní, protože na dvoj CD byly přidány dvě nové písně. Jednou z nich je velmi chytlavá Open Fire (česky: Palebná síla, čínsky: Huo li quan kai), podle které se jmenuje i celé album a k níž byl ještě před celým albem vydán videoklip. Druhou novou písní na albu je balada Yi Ran Ai Ni (česky: Stále tě budu milovat).

Pro oddané fanoušky nabývá toto album epických a nostalgických rozměrů. A vy, noví fanoušci, buďte ujištěni, že tyto písně jsou jen jedny z nejlepších.

Open Fire je song s rychlejším tempem, který začíná zvukem čínských bubnů, které následně přejdou do rytmu hip hopu. V písni se objevuje také hodně zvuků palby a sirén. Ve vedeoklipu se objevuje mnoho akčních bojových scén. Natáčení stálo přibližně 10 milionů taiwanských dolarů (350 000 USD) a trvalo 48 hodin. Na realizaci tohoto projektu měl LeeHom k dispozici nejlepší tým včetně Jackie Chana v roli choreografa.

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9