Taťka GD, mamka YB a malá Jolie...?

22:48 | 20.12.2012 Syrinox 5
Psí slečna Jolie, Taeyang a G-Dragon spolu zase strávili pár hezkých chvilek, které se rozhodně neobešly bez řádného zdokumentování a následného zveřejnění na nám všem známou sociální síť twitter.
Malá Jolie
Malá Jolie FOTO: tumblr.com
Taeyang se nám opět ukázal s roztomilým štěňátkem G-Dragona Jolie, zatímco její určitě pyšný majitel zuřivě tweetoval a posílal fotky na instagram, co se jen dalo.

G-Dragon poslal na Twitter:


"Jolie & @Realtaeyang"

GDy se nám očividně vžívá do role "taťky" mladé psí slečny - nebyl totiž nijak zvlášť nadšený, když jeho dlouholetý kamarád škádlil ubohé štěně lahodně vypadajícím pamlskem.

Okamžitě proto poslal na Twitter další foto i se vzkazem:


"Dej jí to"

Fandové komentovali: „Oba jsou moc roztomilí.“, „Jolie tak vyrostla.“ V dalších komentářích se pak objevily i perličky jako: „GD je taťka a YB mamka. Schvaluji to.“, „Když jsem rozklikl článek, čekal jsem, že jeden z hlavních komentářů fanoušků bude ´Přál bych si být tím psem´.“, „Pěkný šátek pro pejska, zcela zjevný G-D style,“ a další.Podle mnoha dalších komentářů a všeobecných diskuzí se fanoušci shodli, že by oba, jak G-Dragon, tak i Taeyang, byli opravdu skvělými rodiči, a že i s pejskem, kterého GD očividně jako dítko bere, jim to opravdu sluší. 


zdroj: allkpop.com
FOTO: allkpop.com
FOTO: allkpop.com
FOTO: mediacdn.disqus.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9