Lee Gi Kwang, "Pomyslel jsem na to, že už nikdy víckrát hrát nebudu."

12:00 | 13.06.2013 Piyoko-chan 1
Jak už jsme vás kdysi informovali, člen BEAST byl obsazen jako hlavní postava do jedné z epizod série "Drama Special 2013". Jeho účast si získala velkou pozornost a sám zpěvák doufá, že sledovanost bude vysoká.
Lee Gi Kwang
Lee Gi Kwang FOTO: b2staus.tumblr.com
Lee Gi Kwang si zde zahraje roli Kyung Suka, středoškolského studenta s nevyléčitelnou nemocí a přáním ještě před smrtí políbit svoji první lásku Guk Hwa (hraje Jeon Soo Jin). Jeho přání se mu snaží pomoci vyplnit i jeho nejlepší kamarád Chi Hyun (hraje Lee Joo Seung). Ovšem nakonec se stane to, že se i on zamiluje do Kyung Sukovi první lásky. To jestli Guk Hwa ohrozí jejich přátelství a zda se Kyung Sukovi splní jeho přání, se dozvíme již 19. června, kdy tato epizoda bude odvysílána. 

Na tiskové konferenci se Gi Kwang svěřil, "Už během dob na střední škole jsem se líbal. Pokud bych byl v takové situaci jako v dramatu, myslím, že bych taky chtěl zažít svůj první polibek. To taky znamená, že kdyby členové BEAST byli v této pozici, nemyslím si, že bych zahodil naše přátelství." 

Dále dodal, "Je-li přítel jako Chi Hyun na mé straně, myslím, že bych mu věřil až do konce. I kdybych si vybral lásku, věřím v to, že by můj přítel zůstal po mém boku až do samého konce.""Jestli My Friend is Still Alive překročí 7.7% sledovanosti, během Music Bank zakřičím 'Drama Special je nejlepší'." Zatím co Gi Kwang přišel s tímto slibem, jeho herecký kolega Lee Joo Seung přišel s mnohem zajímavějším, "Nedávno jsem se od Lee Gi Kwanga dozvěděl o americkém tanci. Takže s tímto slibem se přidávám k němu."

"Těsně před tiskovou konferencí jsem se podíval na upoutávky a při pohledu na ostatní kolegy, kterým to šlo opravdu dobře, jsem pomyslel na to, že už nikdy víckrát hrát nebudu. Během hraní jsem vypadal trapně," uvedl zpěvák skromně.

"Nabídka na hlavní hereckou roli pro mě byla šok. Nejsem na takové herecké úrovni, abych byl hlavní postavou. Ale jsem opravdu vděčný, že mi přece jen dali takovou velkou roli. Cítil jsem zodpovědnost, takže jsem se snažil. Hodně jsem se zaměřil na emoce."

Co se týče Gi Kwangovi osobnosti, jeho herecká kolegyně Jeon Soo Jin uvedla, "Lee Gi Kwang je tichý, ale laskavý." Zatímco Lee Joo Seung vyjádřil svou frustraci, "Můj obličej je daleko větší než jeho, takže jsem z toho nešťastný. Lee Gi Kwangovo hraní bylo dobré a já se cítil jako přítěž."
ZDROJ: loveindacube.wordpress.com
FOTO: b2staus.tumblr.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9