Jessica o svém návratu k "Legally Blonde"

22:34 | 19.12.2012 Escarlate 5
Poté, co se Jessica z Girls' Generation po třech letech objevila v muzikálu, vyslovila nahlas své myšlenky ze svého návratu na divadelní prkna.
Jessica v muzikálu "Legally Blonde"
Jessica v muzikálu "Legally Blonde" FOTO: jessture.net
Jessica opustila muzikálovou scénu v roce 2010, kdy si poprvé zahrála v muzikálu "Legally Blonde". Muzikál byl velice úspěšný, a tak Jessicu v letošním roce jeho tvůrci oslovili s nabídkou zahrát si blondýnku Elle Woods znova.

"Legally Blonde" asi netřeba nijak zvlášť přibližovat, poněvadž muzikál je na motivy slavného stejnojmeného filmu, u nás známého jako "Pravá blondýnka". Ve zkratce se jedná o dívku, která porušuje všechna blondýnkovská pravidla. Elle Woods je nevinná, roztomilá, ale i odvážná, odhodlaná a troufalá.Jessica, které blond opravdu sluší, se vyjádřila: "Když jsem hrála Elle poprvé, byla jsem hodně mladá. Režisér mi řekl, že předtím jsem byla jenom nováček, který se snažil hrát, ale teď už jsem ve věku, kdy mi ta role více sedí. Také si hodně vzpomínám na problémy, které jsem mívala, když jsem hrála Elle před třemi lety. Pamatuju si je až moc dobře. A taky si pamatuju, jak moc moc moc práce jsem tehdy měla."

Také dodala, že i když už předtím ve stejném muzikálu hrála, není to o nic lehčí než poprvé.

"V jedné scéně mám být hodně roztomilá. Nemyslím si, že v tom budu někdy dobrá. I kdybych se měla znova narodit, pořád mi být roztomilá nepůjde. A nesejde na tom, s kým z herců zrovna hraju, s tímhle se musím vypořád sama. Musím se plně vcítit do Elle, a pak to teprve jde."

Jessica také vidí ve své postavě inspiraci a mnoho se od ní naučila. "Elle je opravdu odvážná. Trochu asertivní a ničeho se nebojí. Mám se toho od ní hodně co učit. Dost mě ovlivnila."

Byť může Jessica na povrch působit velice sebevědomě, role Elle jí taky pomohla vypořádat se s trémou, v minulosti s ní totiž vedla velké války. "Když jsem se přidala k SM, měli jsme natočit video pro Lee Soo Mana. Představila jsem se a tak a hodně jsem u toho brečela. Hrozně jsem se styděla. Je neuvěřitelné, že teď dokážu stát na pódiu a hrát v muzikálu. Tak moc jsem se změnila."

Nakonec Jessica zanechala zprávu svým fanouškům. "Po dlouhé době se vracím na muzikálovou scénu a mám z toho opravdu radost, tak doufám, že se budete při koukání dobře bavit."
Zdroj: soshified.com
FOTO: snsdpics.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9