Uvidíme JYJ ve "Strong Heart"?

21:42 | 22.12.2012 Naiseen 5
Přestože se dveře pro účinkování v hudebních a variety show pro JYJ otevřely, stále není možné jich dosáhnout. Soudní spor JYJ s SM Entertainment je u konce, ale žádná z vysílacích společností ještě nezačala zvát JYJ do svých programů.
JYJ
JYJ FOTO: C-Jes Entertainment homepage
JYJ bojovali dlouhou soudní bitvu s SM 3 roky a 4 měsíce. Fakta, že jsou "hvězdami k-popu" byla postačující ke vstupu na scénu. Podle toho, jak producenti a scénáristé vysílacích společností hledají kontroverzní témata a nové tváře, by si jeden mohl myslet, že budou spěchat, aby získali JYJ.  

Mluvčí agentury C-JeS Entertainment, zastupující JYJ, prohlásil: "Nepřestali jsme klepat na dveře (variety show a hudebních programů), ale nedostali jsme ještě žádné potvrzení nebo žádost od kteréhokoliv produkčního týmu," a "Nedokážeme zjistit proč." Jejich šance se zdají být pochmurné i pro předávání hudebních cen na konci tohoto roku. Mluvčí také sdělil: "Podali jsme žádosti do různých pořadů pro předávání hudebních cen s důkazem vysokého prodeje alb, avšak z několika míst odpověděli, že nemají zájem pozvat JYJ."  

S SM dominující všem vysílacím společnostem je mnoho lidí z hudebního průmyslu zvědavých, zda budou moci JYJ opravdu volně pokračovat v nezávislých aktivitách. Jeden ze zástupců vysílacích společností sdělil: "Vezměte to takhle, budou JYJ opravdu schopni vystoupit v SBS "Strong Heart", které je moderováno SM celebritami a Super Junior?"  

Spousta představitelů korejského hudebního průmyslu se ozývá proti přístupu vysílacích společností k hlavním zábavním agenturám. I když se nejedná o specifické donucování, produkční společnosti "pokorně následují" přání hlavních zábavních agentur, pro něž pracují ty nejžhavější korejské celebrity, aby si zachovali své neporušené vztahy.   

Představitel variety sektoru KBS prohlásil: "Jsem si jist, že JYJ budou moci volně pokračovat ve svých nezávislých aktivitách, jakmile se začnou objevovat v televizních show. Mnoho lidí z průmyslu prostě doufá, že nebudou první, kdo s nimi začne." Představitel drama sektoru MBC řekl: "Přestože JYJ nachází úspěch v sektorech, kde hlavní zábavní agentury mají menší vliv, jsem si jistý faktem, že mnoho z nich bylo blízko neúspěchu," a "Nemyslím si, že můžeme říci, že JYJ jsou nyní volní."   

Zástupce C-JeS Entertainment vyjádřil své zklamání ve sdělení: "Neexistují žádné soudní problémy od 28. listopadu, kdy se obě strany dohodly, ale tři roky poté, co byla soudy přijata první formální stížnost. Víme od začátku, že problémy, kterým JYJ čelí u vysílacích společností, nebyly nikdy soudním problémem."   

Zdroj: edaily

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9