Redaktorka AsianStyle na 2PM IS BACK with Genie [Report]

16:07 | 19.05.2013 MinYeon 47
Podívejte se, jak vystoupení 2PM IS BACK with Genie v ulicích Gangnamu vypadalo pěkně z blízka.
2PM IS BACK
2PM IS BACK FOTO: asianstyle.cz - MinYeon
V rámci svého nejnovějšího comebacku uspořádali 2PM veřejnou akci s názvem 2PM IS BACK with Genie. Většinou se mi daří veškeré podobné akce úspěšně "prospat" a dozvídám se o nich až druhý den z internetu. Takže následující den jen mlátím hlavou o zeď, co jsem si to zase nechala ujít. 2PM se naštěstí na podobná trdla řádně připravili, a tak fanoušky skrz Kakao chat informovali o přesném místě a hodině konání této akce.

 

Tentokrát jsme opravdu chtěly přijít včas, urvat pro sebe nějaké to pěkné místečko a pořádně si toto vystoupení užít. Jak už mám v povaze, první část našeho plánu se nezdařila a na místo konání jsme dorazily "až" v předstihu hodiny a půl. To už byla kolem nachystaného pódia spousta fanoušků. Naší jedinou nadějí bylo čekat, až se sedící fanoušci zvednou a uvolní se trochu místa, kam bychom se mohly procpat. Čekaly jsme dlouho, ale v 8:20 se jako na povel začaly všechny slečny zvedat a začala mela o místa. S kamarádkou jsme byly násilně odtrženy a po chvíli jsme ztratily veškerý kontakt, ale oběma se nám povedlo urvat místa s poměrně dobrým výhledem.Čas ubíhal nehorázně pomalu, lidé na sebe byli nalepení tak, že se opravdu dalo jen těžko pohnout a to byli 2PM ještě kdo ví kde. Od půl deváté se na vedlejší budově začaly promítat nejnovější hity této skupiny a přesně v devět se strhla opona. Na pódiu byla nejdřív tma, ale postupně se začalo zobrazovat šest vypracovaných postav a dav začal šílet. A to doslova! Člověk se chvílemi cítil jako v pračce - učarované fanynky byly schopné dav posunout i o metr a půl a odstrčený dav je samozřejmě naštvaně vracel zpátky a bojoval znovu o svá již několikrát pracně vybojovaná místa. 2PM tuto nevyhlášenou válku fanoušků ale úspěšně ignorovali a bez okolků začali své vystoupení.Osobně jsem očekávala spíše písničky z nejnovějšího alba, a tak jsem byla upřímně šokována, když jsem zaslechla povědomé I'll Be Back. Následovalo několik dalších starších hitů jako Again & Again nebo Heartbeat a i mé srdce začalo pomalu tlouct právě pro 2PM. Poté následovala krátká pauza, kdy se členové skupiny znaveně otírali svými ručníčky a začali si s fanoušky trochu povídat. Jelikož moje korejština ještě stále není na nijak bravurní úrovni, moc netuším, co nám vlastně říkali, ale neustále se nadšeně usmívali (až na Nichkhuna... ten asi neměl svůj den). Po chvíli si všimli i zahraničních fanoušků, a tak nás začali postupně zdravit i japonsky (ehm), čínsky (EHM!) a anglicky (děkuju). Pak si začali dělat srandu z Wooyounga a Jun.K, že by mohli své fanoušky pozdravit i svou mateřštinou - aneb zpatvořenou korejštinou z jejich rodné provincie Gyeongsan.

 

Po krátké pauze se vrátili zpět k vystupování a to, že opravdu umí zpívat, dokázali baladou Suddenly z nového alba. Poté se odběhli převléct a na pódium se vrátili jako správní slušňáci. A konečně jsme se dočkali novinky Come Back When You Hear This Song, která byla v živém podání opravdu okouzlující! Pak se 2PM opět vrátili ke svým začátkům a zazněl i debutový song 10 Out Of 10.Přiznám se, že moje očka často sklouzávala jen k Jun.K, a i když jsem se snažila věnovat dostatek pozornosti i ostatním členům, Jun.K byl a stále je mým no.1 v této skupině. Po celou dobu z něj vyzařovala dobrá nálada, mluvil na fanoušky i anglicky a ani během vystupování je nijak neodbýval. Většina z vás asi zná ten pocit, kdy se s nějakým zpěvákem na pódiu střetne očima. Nevím jak, ale povedlo se mi právě s Jun.K udržet oční kontakt dlouhé vteřiny a na jeho úsměv, který mi věnoval, asi jen tak nezapomenu. Tím si u mě to své prvenství pojistil na dlouho dopředu.Další ze členů, který mě opravdu mile překvapil, byl Taecyeon. První šok mi způsobil už jen tím, jak vypadal. Na fotkách mě většinou moc nezaujal, ale naživo je to opravdu fešák k pohledání! A s krásným úsměvem ještě ke všemu. Teacyeon s fanoušky taky hodně komunikoval a snažil se, abychom si vystoupení pořádně užili.Naopak mírně negativní pocit ve mě zanechal Nichkhun. V televizní show We Got Married jsem ho měla opravdu ráda, vždy působil tak vtipně a roztomile, že bylo těžké jeho šarmu jen tak odolávat. Když jsem ho ale viděla naživo, měla jsem upřímně pocit, že na fotkách mu to sluší víc. Navíc jsem ho během celého vystoupení opravdu jen málokdy viděla s úsměvem na rtech, byl spíš klidnější a moc se neprojevoval. Nejspíš jen neměl svůj den.

 

Zato Junho si pozornost fanoušků užíval snad ze všech nejvíc. Lítal z jedné strany pódia na druhou a svým pohledem sváděl snad všechny přítomné. Bylo na něm vidět, že si vystoupení opravdu užívá a šířil kolem sebe dobrou náladu a energii.Chansung se nejspíš nejvíc vyznamenal tím, když vzal Junha na záda a začal s ním pochodovat po pódiu. I Chansung mi přišel v reálu trochu hezčí než na fotkách, ale přiznám se, že zas tolik pozornosti jsem tomuto členovi nevěnovala. Omlouvám se.Wooyoungovi bych svou pozornost sice věnovala ráda, ale po většinu vystoupení se pohyboval po druhé části pódia, takže k němu bohužel opravdu nemám, co napsat. Celé vystoupení ale bylo úžasné, překypovalo energií, kluci byli skvěle synchronizovaní a fanouškům se poctivě věnovali. Rozloučili se s námi svým hitem Hands Up a zmizeli v temnotě. Kromě šílených fanynek si opravdu není nač stěžovat a doufám, že budu mít to štěstí a ještě na 2PM někde znovu narazím.


FOTO: asianstyle.cz - MinYeon

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9