Jung Yong Hwa: "Také chceme rebelovat, jen ne hned teď."

19:40 | 16.05.2013 MinYeon 18
Během další z tiskových konferencí, kterou CNBLUE uspořádali během svého světového turné, padlo téma i na velmi nevinnou a bezproblémovou image, kterou tato skupina má. Jak se k ní staví sami členové?
CNBLUE
CNBLUE FOTO: en.korea.com
Během tiskové konference v Hong Kongu se řešilo ledacos, ale nejvíce reakcí vyvolalo otázka ohledně image kapely. Hodně rockových kapel má drsnou image, spoustu tetování a piercingů, často rebelují... CNBLUE jsou oproti nim dost spořádáná kapela. Sní vůbec někdy o drsnější image? A jak překonávají touhu zajít si na rande?

Kang Min Hyuk ignoroval celý úvod a okamžitě odpověděl na poslední otázku: "Taky jsme jen kluci, milujeme krásný holky." Taková reakce samozřejmě vyvolala výbuch smíchu nejen mezi novináři, ale i u ostatních členů kapely. Min Hyuk se ale v tématu randění ještě trochu pošťoural: "Když máme nějaké takové nutkání, trávíme prostě víc času spolu. Když mám volno, zajdu si na jídlo nebo do kina s Jung Shinem. Snažím se veškeré takové myšlenky a touhy prostě potlačit. Nějaký vztah by nyní stejně neměl cenu. Když nad tím tak přemýšlím, je to dost smutné. Myslím, že jsem ještě nepotkal tu pravou."


CNBLUE během tiskové konference v Hong Kongu (10. května 2013)

Jung Yong Hwa se naopak chopil tématu image kapely: "Samozřejmě bych chtěl nějaké tetování a piercing, ale rozhodl jsem se si tento luxus nyní odepřít, protože hodně mých fanoušků je proti. Nicméně se snažíme být co nejvíc uvolnění a bezstarostní, když nejsme před kamerami. Sledujeme jiné rockové hvězdy jako třeba Oasis, jak nadávají a své názory a pocity ventilují jen tak. Žijí si bezstarostně jako rebelové. Někdy si říkám, že je to super a zajímalo by mě, jak by lidé reagovali, kdybychom se také tak chovali."

Lee Jong Hyun ale leaderovi kapely trochu zaodporoval: "Nemáme žádná tetování a myslím si, že to není styl, který by nám seděl. Spousta lidí nás má ráda takové, jací jsme. I s tou svatouškovskou image. Nechci naši image nějak násilně měnit. Samozřejmě, že se s věkem budeme měnit, ale myslím si, že teď to není styl, o který bychom měli nějak usilovat."

A jaký je váš názor na image této kapely? Dokážete si je představit jako drsné rockery?


ZDROJ & FOTO: cnblue4u.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9