Kim Jaejoong vydá sólové album!

15:03 | 19.12.2012 Hiroko 11
Úžasná novinka pro fanoušky JYJ!  Kromě společného alba, které by podle náznaků Junsua mělo vyjít příští rok, vydá i Jaejoong jeho první sólové mini album!
Jaejoong
Jaejoong FOTO: jyj3.net
C-JeS Entertainment prozradila tyto vzrušující novinky: „Příští rok v lednu Jaejoong vydá velmi speciální sólové mini album. Na albu se přímo podílí i bývalý zpěvák legendární rockové skupiny Sinawe, Kim Ba Da. Album bude obsahovat rozmanité rockové písničky. Budete mít možnost slyšet Jaejoongovy chraplavé a drsné vysoké tóny, které jste s JYJ dříve neslyšeli, stejně jako vidět jeho nový šarm."
 
Kim Ba Da se po spolupráci s Jaejoongem nezdržel chvály: „Jaejoong má vrozené schopnosti dobrého rockového zpěváka. Ohledně hudby je také velmi upřímný, takže jsem díky němu získal velkou náklonnost k tomuto projektu. Jaejoongův lehce sexy a okouzlující styl zpěvu je atraktivní.  Rozhodli jsme se, že uděláme rockové číslo, které bude rozpoznatelné kdykoli a kdekoli… Pro rockovou hudbu musíte být schopní vytáhnout příběhy, které jste dosud ukrývali v srdci, a Jaejoongův skladatelský um je mimořádný. Pomyslel jsem si - nenastal teď čas, aby byl uznáván spíše jako umělec, než jako idol?"

 
Jaejoong si vybudoval dobrou reputaci jako zpěvák-skladatel, kterou nedávno prokázal, když pomohl skládat skladby na Junsuovo album. A teď si znovu texty písní pro své album psal sám.
 
C-JeS dodala: „Detaily ohledně alba jsou naprosté tajemství. Video teaser spolu s obalem alba bude zveřejněn v průběhu několika týdnů a zároveň připravujeme hudební klip, který bude odpovídat stylu písně. Jako speciální album bude zahrnovat i OST písničky k filmu „Jackal is Coming“ – toto bude tuto zimu naše překvapení pro fanoušky."
 
Zástupce společnosti taktéž zvýšil nadšení fanoušků, když sdílel: „Album, které obsahuje Jaejoongův výjimečný zpěv a také jeho schopnost projevit se, je již kompletní. Jaejoongův nabitý zpěv a uklidňující hlas tuto zimu uchvátí každého."Zdroj: allkpop.com
Fotky: http://jyj3.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9