Sung Kyu (Infinite) - rozhovor pro Dazed & Confused

19:00 | 11.05.2013 Eunka 6
Infinite nedávno nafotili fotky pro časopis Dazed & Confused a každý člen poskytl i samostatný rozhovor. A v tomto článku za vámi přichází leader, Sung Kyu.
Kim Sung Kyu
Kim Sung Kyu FOTO: infinitechinggyu.wordpress.com
Co myslíš, že by se stalo, kdybys odešel od Infinite?
Myslím, že co se týče naší popularity, tak by to nebyl takový rozdíl. Ačkoli mám fanoušky, kteří mají rádi moji hudbu, vzhled a dokonce mou osobnost, nemyslím si, že by to mělo až takový vliv na popularitu Infinite. Ale měli byste vědět, že kdybych tu nebyl, nemuseli by tu být ani Infinite. Popularita není všechno. Potřebujete někoho, kdo umí vést tým jako hyung a říkat i hořké věci. A také nelze přehlédnout mé schopnosti jako hlavního zpěváka.

Kolik bodů ze sta si udělíš, když ohodnotíš své umění hlavního zpěváka?
Pečlivě jsem to promyslel a vidím to na 80 bodů. I když nejsem velkolepý zpěvák, věřím, že z 80 procent chápu emocionální aspekt písní Infinite. 

Lituješ něčeho, co jsi řekl v minulém rozhovoru?
Vůbec ničeho. Myšlenky se v průběhu času mění, ale co jsem řekl v té chvíli, byla pravda. Trochu lituju, že jsem v anonymním rozhovoru řekl něco špatného o naší společnosti... vzhledem k následkům. (smích) Když se ve společnosti na něco vážně zeptám, vezmou to jako vtip a to je mi trochu líto. 

Co si myslíš o připomínkách ke tvým sólovým aktivitám, které prý nebyly dobré?
Je dost lidí, kteří špatně pochopili něco, co jsem v zábavní show řekl jen z legrace. Moje album neselhalo. Já jsem víc než spokojený, protože jsem mohl dělat to, co jsem chtěl. Také jsem hrdý, že jsem mohl spolupracovat s mými idoly Nell. Byl to dobrý pokus a dobrá zkušenost. 


Sung Kyu pro Dazed & Confused

Pokud bys měl změnit jednu jedinou věc, která charakterizuje Infinite, co by to bylo?
Chtěl bych zlomit předpojaté smýšlení o tom, že Infinite zpívají pouze melodie 90. let spolu se starými účesy a retro zvuky.

Máš dojem, že jsi ještě nedospěl?
Doufám, že ještě ne. Na rozdíl od lidí mého věku, kteří se obávají o svou budoucnost, už mám práci. Díky tomu jsem začal kamarádům říkat směšné věci jako: "Cesta neznamená hledat, ale něco udělat" nebo "Nefunguje to, protože si myslíš, že to nebude fungovat. Musíš si věřit." Opravdu se nenávidím za tyhle řeči. Nechci dospět. 

Jaký je podle tebe důvod tvé existence?
Chci věřit, že jsem se narodil pro zpěv, ale nemyslím si, že je to dokonalá odpověď. Myslím, že hudba je jen část toho důvodu. Myslím, že na to přijdu později, až poznám osobu, kterou budu milovat. Protože možná právě ta osoba by mohla být důvodem mé existence. Ha, ha...

Co ti přijde na děvčatech nepochopitelné?
I když jsou holky blízkými kamarádkami, rychle se na sebe naštvou, pak se zase usmíří a pořád dokola. Nechápu to a ptám se: "Copak si nejste blízké?" Ony odpoví, že to vyřeší a pak řeknou na tu samou otázku, že se v poslední době hádaly...

Už jsi vydělal tolik peněz, kolik sis přál mít?
Pořád mám pocit, že je to slušné. Všichni z Infinite máme stejný sen. Chceme koupit dům svým matkám. Ale žádný z nás na to ještě nevydělal.


ZDROJ & FOTO: infinite7soul.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9