Tiffany zahájí baseballový zápas v Los Angeles

16:04 | 04.05.2013 Escarlate 0
Mnoho korejských idolů si už někdy hodilo zahajovací míč hry, ovšem Tiffany z Girls' Generation je první, komu se tak poštěstí mimo Koreu.
TIffany
TIffany FOTO: snsdpics.com
Na oficiálním twitteru skupiny Girls' Generation se objevila zpráva, že Tiffany jako první z korejských celebrit v historii hodí zahajovací míč na zápase spadající pod nejvyšší a plně profesionální baseballovou ligu v severní Americe, MLB (Major League Baseball).

Stane se tak dne 6. května na slavném stadionu Dodger v americkém Los Angeles a proti sobě se v zápasu postaví Los Angeles a Arizona. Tiffany, která je náhodou losangeleská rodačka, se tak přidá na seznam hvězd jako Victoria Beckham či Harrison Ford, kteří si úvodní hod na tomto stadionu už v životě zakusili.

Tiffanin nadhoz se bude snažit odpálit Korejec Ryu Hyun Jin, který se nechal slyšet, že je sám velkým fanouškem Girls' Generation. Doufáme, že se Tiffany její hod povede a nedopadne jako Jessica, která je svým neuvěřitelně špatným baseballovým výkonem proslavená mezi všemi fanoušky jak Girls' Generation, tak baseballu.


Dodgerský stadion, Los Angeles


FOTO: wikipedia.org
ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9