Evo Nine: Rozhovor pro Student Weekly

17:27 | 27.04.2013 Mei 9
Nemálo fanoušků má hlavu plnou nejžhavější thajské skupiny současnosti, Evo Nine. Všichni členové nedávno odpovídali na otázky Student Weekly. Pojďme se podívat, co řekli.
Evo Nine
Evo Nine FOTO: facebook.com/MrEvoNine
Skupina nedávno způsobila velký rozruch při svém vystoupení na předávání cen Channel V, kde chlapci udělali velký dojem na stovky mladých lidí sedících v publiku.
 
S jejich dobrým vzhledem, chytlavou melodií a přesnými tanečními pohyby Evo Nine - Gun (16), Rodtank (20), Wang (19), Nick (19), Andrew (21), Feem (21) a Best (23) - tvrdí, že jsou odlišní od typických chlapeckých skupin.
 
Skupina strávila mnoho hodin společným cvičením a výsledky můžete vidět a slyšet v „Make You Dance“, jejich prvním singlu, který otřásl thajskými tanečními parkety.
 
Všech 7 členů nedávno navštívilo kancelář Student Weekly a poskytlo rozhovor o jejich hudbě, tanci a nejnovějším počinu.


 
Student Weekly: Odkud pochází název Evo Nine?
Rodtank: Dali jsme dohromady slova vývoj a devět. Devítka je homonymum thajského slova, které znamená chlap. Takže Evo Nine v podstatě znamená vývoj sedmi kluků.
Feem: Mnozí lidé se diví, proč jsme Evo Nine, když je nás jen 7.
 
Student Weekly: Jak dlouho jste spolu pracovali?
Gun: Ne moc dlouho. Každý z nás podepsal s Mono Music před několika lety smlouvu. Rozhodli jsme se pracovat na tomto projektu s více než 100 lidmi, kteří byli zkoušeni.
 
Student Weekly: Ve vašich videích hodně tančíte. Máte velké taneční zázemí?
Rodtank: Wang, Nick a Gun jsou zkušení tanečníci. Andrew a já jsme před nástupem do Evo Nine neměli vůbec žádné taneční zkušenosti.
Nick: Někteří z nás měli více znalostí a zkušeností, ale všichni jsme museli začít od nuly, když jsme začali pracovat společně. Museli jsme se navzájem poznat a rozvíjet svůj vlastní styl.
Gun: S naší tvrdou prací a obětavostí v uplynulých 3 letech se nám podařilo, aby náš tanec v našem videu vypadal dobře.
 
Student Weekly: Jak byste popsali svůj zvláštní styl?
Wang: Náš styl nazýváme electronic new age pop (novodobý elektro pop). Je to v podstatě taneční hudba s prvky hiphopu a electro. Stejně jako hypnotický pocit, který můžete pocítit z novodobé hudby.
 
Student Weekly: Můžete nám říct něco o svém singlu „Make You Dance“?
Rodtank: „Make You Dance“ je první, co jsme vydali. Rozhodli jsme se zpívat anglicky, protože píseň bylo plánováno vydat v Indonésii, Vietnamu a Jižní Koreji, stejně jako tady. Ale brzy vydáme i nějaké thajské písně.
Feem: Píseň je v podstatě o vyzívání dívky k tanci v klubu.
 
Student Weekly: Jaký druh hudby, kluci, rádi posloucháte?
Gun: Každý z nás má jiný vkus. Moje oblíbená kapela jsou Bee Gees. Myslím, že Wang má zase rád taneční hudbu a hiphop, zatímco Feem poslouchá hodně pop-rock.
Andrew: Nick a já máme rádi pomalé popové balady a chilled-out hudbu.
Rodtank: Také jsou tu ale některé popové a taneční hvězdy, které máme rádi všichni. Třeba Chris Brown, Rain a One Direction.
 
Student Weekly: Jak se jako Evo Nine právě v tuto chvíli odlišujete od ostatních chlapeckých skupin?
Gun: Všichni umíme dobře zpívat a tančit a jsme hodně kreativní.
Wang: Týmová práce je určitě naší sílou. Trávíme tolik času společnou prací, že se z nás stala rodina.
 

ZDROJ: student-weekly.com
FOTO: facebook.com/MrEvoNine

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9