[AKTUALIZOVÁNO] DAY6 lákají na comeback s The Book of Us:Negentropy

10:30 | 07.04.2021 wmxj5312hb 0
Pětičlenná kapela z JYP Entertainment se konečně vrací na scénu v plné sestavě. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Jak jsme vás již informovali zde, pětičlenná kapela DAY6 se po téměř jednom roce vrátí na hudební scénu v plné sestavě, čímž skončí hiatus, který byl oznámen loni v květnu. 

Byl zveřejněn plakát k comebacku, na kterém stojí: "Ó, veškerý chaose a utopie démonů, kteří kvetou v Matce Přírodě! S motlitbou zmizíte a pravá láska vykvete místo vás." Na tento plakát se můžete podívat v galerii pod článkem.

Byla také zveřejněna celkem tři teaser videa. Jako první byl zveřejněn comeback film, na který se můžete podívat nahoře nad článkem, a následovaly The Book of Us:Negentropy Trailer Film DAY6 Epilogue Film, na které se můžete podívat níže.

 
The Book of Us:Negentropy Trailer Film a Epilogue Film

Na překlad úryvku Epilogue Filmu se můžete podívat zde:

"Každý vzácný okamžik nezmizí, ale přetrvává. Stránky emocí se spojují na vlnách, které se rozpínají a vlní. Vzpomínáme na teplo minulých dnů."

Byl zveřejněn tracklist tohoto mini alba. Album bude obsahovat celkem sedm písní: everyday we fight, titulní píseň You Make Me, Healer, 둘도 아닌 하나 (One, Not Two), 구름 위에서 (Above the Clouds), 무적 (ONE) a 우리 앞으로 더 사랑하자 (Let's Love More in the Future). Na grafické zpracování tracklistu se můžete podívat níže v článku. (Překlady korejských názvů písní jsou doslovné a nemusí být přesné, pozn. red.)Zveřejněny byly také individuální teaser fotografie členů ve třech setech. Kromě fotografií má každý člen také svůj koncept film. Na fotografie ze setu 1 a koncept filmy se můžete podívat v článku, zbývající dva sety najdete v galerii pod článkem. Jako první byly odhaleny fotografie nejmladšího člena Dowoona.

 
Dowoon - set 1 a koncept film

Dalším členem, jehož teasery byly zveřejněny, byl Wonpil.

 
Wonpil - set 1 a koncept film

Dalším členem, jehož teasery byly zveřejněny, byl Young K. Na fotografii z setu 1 se můžete podívat níže v článku, koncept film zatím nebyl zveřejněn.


Young K - set 1

DAY6 naposledy uskutečnili comeback v květnu 2020 s The Book of Us:The Demon. Jae a Sungjin si následně vzali hiatus, aby se mohli soustředit na své psychické zdraví. V srpnu nás členové Young K, Wonpil a Dowoon potěšili mini albem The Book of Us:Gluon, které vydali jako podskupina DAY6 (Even of Day). Kapela se vrátí na scénu 19. dubna 2021 v 11:00 našeho času. Leader Sungjin už narukoval k výkonu povinné vojenské služby, a tak se bohužel propagací v pěti nedočkáme, ale jak sám Sungjin uvedl, členové budou aktivní buď v podskupinách a nebo sólově.

Těšíte se na comeback v plné sestavě? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9