CNBLUE oslavili 11. výročí od debutu!

13:00 | 14.01.2021 Eunka 0
Jste fanoušky kapely CNBLUE? Dnes s ní můžete slavit! Pánové vzpomínají na debut před 11 lety a stále milují své věrné fanoušky. Blahopřejeme jim!
CNBLUE
CNBLUE FOTO: instagram.com/leejungshin91/
Kapela CNBLUE debutovala v Koreji 14. ledna 2010 s písní I’m a Loner z jejich prvního mini alba Bluetory. Tehdy k chlapcům patřil ještě kytarista a zpěvák Lee Jong Hyun, který skupinu opustil v roce 2019. Pánové se mezitím stačili vrátit z armády a začít znovu jako trio. Loni v listopadu vydali mini album RE-CODE s titulní písní Then, Now and Forever a prodloužili smlouvy s FNC Entertainment.

Debutová píseň I'm Loner:


Jak Yong Hwa, Min Hyuk a Jung Shin oslavili 11. výročí od debutu? Samozřejmě, že s myšlenkami na své fanoušky, věrné Boice. Jung Yong Hwa jim prostřednictvím instagramu vzkázal: "Je to už 11 let, co jsme debutovali s písní I’m a Loner. Zdá se, že to rychle uteklo. Přesto už nejsem samotář díky našim fanouškům, kteří vždy zůstávají po mém boku. Držme se toho i v budoucnu, lidi. Děkuji!!!!"

Kang Min Hyuk na svůj instagram napsal: "Dnešek v roce 2010! Debutoval jsem s CNBLUE. Uplynulo tak 11 let a nyní je rok 2021. Všem, kteří byli se mnou. Všem našim Boice po celém světě. Naši členové rodiny FNC, všem vám moc děkuji. Jelikož se ten čas bude rok po roce navyšovat, vzpomínky, které si nesu, a moje pocity vděčnosti se také ještě zvětší. Děkuji vám a miluji vás!"

Nejmladší člen skupiny Lee Jung Shin na instagramu zanechal dokonce příspěvek v angličtině. Stojí v něm tato slova: "Boice! Děkujeme za 11. výročí. Myslím, že je skvělé dělat cokoli déle než 10 let. Kapela CNBLUE může být tak dlouho aktivní díky našim fanouškům. Děkuji mnohokrát. Těšíme se na den, kdy se potkáme a společně si užijeme na koncertě! Mezitím zůstaňte zdraví, prosím! Miluji vás."

Nejnovější MV k písni Theh, Now and Forever:


Jedenáct let je opravdu dlouhá doba! Doufáme, že s námi CNBLUE zůstanou i nadále a budou tvořit hudbu, která potěší naše uši i srdce. Ještě jednou jim gratulujeme k výročí!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,3%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9