Tři členové VICTON hovořili o novém albu a choreografii

15:00 | 13.01.2021 Eunka 0
Byung Chan, Su Bin a Seung Sik ze skupiny VICTON navštívili rozhlasový pořad Kim Shin Young’s Hope Song at Noon a rozmlouvali o novém albu VOICE: The future is now.
VICTON
VICTON FOTO: twitter.com/VICTON1109
Byung Chan, Su Bin a Seung Sik měli radost z toho, že se skupině podařilo vydat první dlouhohrající album a ohledně titulní písně What I Said řekli: "Poprvé jsme zkusili latino žánr. Členové měli velké obavy, ale zdá se, že se to všem líbí. Při přípravě na vystoupení se dobře bavíme."

VICTON vyzráli, co se týče hudby i vzhledu. Subin přiznal: "Držel jsem hodně diet. Debutoval jsem ve věku 18 let a letos mi bylo 23. Možná je to tím, že jsem debutoval, když jsem byl hodně mladý, ale ztratil jsem hodně dětského tuku, tak si myslím, že právě proto si mnoho lidí myslí, že teď vypadám dospěle."

O novém albu prohlásil: "Je to jako silné a hořké espresso. Já ho nepiju, ale jednou jsem ho ze zvědavosti vyzkoušel. Bylo opravdu hořké. Tato rozhlasová show je zase jako affogato. Nutí mě myslet na kofein a sladkou zmrzlinu, protože je zábavná a energická."

Seung Sik okomentoval novou choreografii slovy: "Máme spoustu choreografií, ale tato je děsivá." Byung Chan, člen, který s tancem nejvíc bojuje, dodal: "Mám dost slabou výdrž a po předvedení této choreografie jsem chtěl utéct. Je tak obtížná, že se moje nohy uprostřed tance proměnily v želé. Někdy trpím, ale snažím se všem ukázat něco úžasného."Seung Sik také odhalil, že chce spolupracovat s Yang Yo Seopem z Highlight. Pak poukázal na to, že Byung Chan je nejlenivější člen skupiny, a řekl: "Často členům nadávám, aby si pospíšili. Vždycky jsem ten, kdo je probouzí. Je to, jako bych byl matkou skupiny." Když se moderátorka Su Bina zeptala, zda necítí generační propast mezi členy, odpověděl: "Cítím ji, když neznají nová slangová slova a zkrácené výrazy."

Když měl Byung Chan ohodnotit své herectví v seriálu Live On, který bude brzy končit, směle si dal 10 bodů z 10. Přiznal, že se mu role veselého studenta moc líbí a doplnil: "Můj hrdina se mi podobá. Je bystrý, rád se baví a vychází se svými přáteli, takže jakmile jsem ho uviděl ve scénáři, pomyslel jsem si, že jsme stejní. Moje nezapomenutelná replika vyjde v poslední epizodě, tak doufám, že se na ni podíváte." Kromě toho se pochlubil, že strašně rád nakupuje online a poznamenal: "Ráno jsem dostal kolem 60 balíčků. Nakupuji spoustu věcí, včetně potravin a domácích spotřebičů."

Na závěr za celou skupinu řekl: "Po pěti letech od debutu jsme vydali naše první dlouhohrající album a pracovali jsme na něm opravdu usilovně, takže se vám pokusíme ukázat naši lepší stránku. Nyní je rok 2021 a já doufám, že se vše bude jen zlepšovat a že to bude šťastný a dobrý rok pro všechny."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9