Henry po odchodu ze SM Entertainment restartoval svou kariéru

14:00 | 20.11.2020 Eunka 1
Henry Lau, který se po šesti letech vrátil s novým albem Journey, rozmlouval v pořadu Radio Star o restartu své kariéry po odchodu ze společnosti SM. Přiznal, že mu pomohl jeho bratr.
Henry Lau
Henry Lau FOTO: instagram.com/henryl89/
Během uvedené show Henry mluvil o restartu své kariéry poté, co opustil SM Entertainment. V SM byl 10 let, než odešel v dubnu 2018 po vypršení jeho exkluzivní smlouvy. Poté založil vlastní studio pro správu svých aktivit v Číně. V listopadu 2018 podepsal smlouvu s Monster Entertainment Group, nově zřízenou agenturou a součástí globálního manažerského týmu, který zahrnuje čínskou filmovou produkční společnost Filmko Entertainment Group a její partnery v USA.

Henry sdílel, že jeho bratr Clinton, který předtím pracoval v telekomunikační společnosti, přijel do Koreje, aby mu pomohl, a nakonec založil jeho současnou agenturu Monster Entertainment Group.

Nadaný umělec přiznal: "Když jsem opustil společnost SM, byl jsem plný sebevědomí. Věřil jsem, že dokážu všechno. Mým původním plánem bylo dělat všechno sám. Kdyby mi někdo zavolal, abych se objevil v nějakém pořadu, prostě bych šel. Ale můj bratr řekl, že kdybych to tak udělal, byla by to katastrofa. Uvědomil jsem si, že teď nemám agenturu, která by mě podporovala a proto musím všechno řešit sám."Poté pokračoval: "Cítil jsem velký smysl pro odpovědnost, takže jsem se rozhodl vrátit k tomu, abych byl znovu jako trainee. To byl návrh mého bratra. Zeptal se mě, na jaké nástroje jsem nejvíce hrál. Řekl jsem, že jsem hrál hlavně na housle. Myslel jsem, že se nemusím dál učit na housle, protože už na ně hraji dost dlouho, ale on řekl: 'Pokud je to ten nástroj, na který nejvíce hraješ, měl bys hru na něj nejvíce procvičovat.' Také jsem se kromě toho dál učil hru na kytaru, zpěv, operu a tanec."

Na závěr dodal: "Ale naše studio nemá taneční sál. Chodil jsem tedy tančit do pronajatých tanečních sálů v různých studiích. Byl jsem dokonce v tréninkové místnosti, kterou používá Kang Daniel. Poprvé jsem ho požádal a dostal jeho svolení, ale podruhé jsem tam šel, aniž bych mu to řekl."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/monster.entertainment

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9