BoA nás brzy obdaruje novým albem

14:30 | 20.11.2020 Eunka 0
Populární zpěvačka BoA nás v prosinci potěší novým albem. To však není vše, připravila si i další novinku. Kromě toho letos oslavila 20. výročí od debutu.
BoA
BoA FOTO: soompi.com
BoA, která letos oslavila 20. výročí od debutu, chystá pro fanoušky skvělý vánoční dárek. Již 1. prosince přijde s dalším dlouhohrajícím albem, které se bude jmenovat Better.

To ale není všechno. Společnost SM nedávno oznámila, že BoA chystá další reality show o sobě. Po úspěšné show Keyword #BoA z roku 2018 se tak budeme moci dívat na další. 

Nová show se jmenuje Nobody Talks To BoA a začala se vysílat 17. listopadu na kanálu Beyond Live. Od 28. listopadu bude vysílána i na zpěvččině YouTube kanálu.

O čem tato show pojednává? BoA v ní líčí svou cestu na vrchol. Podělí se s diváky o to, jak těžké pro ni bylo zahájit hudební kariéru ve 13 letech, včetně toho, jak osamělá se kolikrát cítila. Zpěvačka během své kariéry překonala řadu rekordů, a i to bude zaznamenáno.

Zdá se, že se máme na co těšit, co říkáte? A jako bonus navíc ještě vyšel dokument o kariéře zpěvačky, u kterého si můžete nastavit anglické titulky.

Dokument o BoA a její 20leté kariéře:


ZDROJ: allkpop.com, kpopstarz.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9