Společnost MustM připravuje debut neasijského idola

13:30 | 19.11.2020 Xiunka 0
Chybí vám skupina MustB? Máme pro vás skvělou zprávu, kterou se dozvíte v našem článku. A kdo je Daon?
Daon
Daon FOTO: instagram.com/daon_mustm/
Společnost MustM Entertainment zveřejnila oficiální prohlášení, ve kterém informovala o budoucnosti skupiny MustB a oznámila, že připravuje debut Daona.

„Dobrý den, tady je MustM Entertainment, společnost chlapecké skupiny MustB, která se loni v létě vrátila s novým mini albem Let Me Rise Again. Skupina překonala mnoho nešťastných událostí a v posledním návratu ukázala silnější image.“

V prohlášení dále stojí: „Náš trainee Daon pochází z Ameriky a v Koreji žije už šest let. Má za sebou mnoho let zkušeností jako idol trainee pod různými společnostmi a díky tomu má pokročilou znalost korejštiny, kultury a porozumění idol života. Těšíme se na jeho debut, který je naplánován na začátek příštího roku, MustB comeback a také na nové projekty a příležitosti, které se v naší společnosti připravují a plánují.“

Společnost také prozradila, že Daon má zkušenosti z psaní písní a kouzla, které veřejnost a fanoušky zaujmou. Založila mu rovněž profil na Instagramu.

Kromě toho, že Daon bude prvním mužským neasijským idolem debutujícím pod MustM, tak jeho debut bude v pořadí druhý této společnosti. V prosinci 2018 nechala společnost debutovat MustB a až do teď nové umělce neoznamovala.

Skupina se původně skládala ze sedmi členů. Bohužel krátce po debutu byla účastníkem vážné autonehody, při které zemřel její manažer. Po této nešťastné události Sangwoo a Hawoon ze skupiny odešli.

Těšíte se na návrat MustB? Co říkáte na debut Daona?


ZDROJ: kpopstarz.com
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9