BTOB 4U čekají na úplný návrat skupiny BTOB

15:00 | 19.11.2020 Eunka 0
Podskupina BTOB 4U vydala debutové album Inside. Během showcase členové hovořili o své hudbě, cílech, názvu podskupiny a také o skvělé titulní písni Show Your Love.
BTOB 4U
BTOB 4U FOTO: xportsnews.com
Podskupinu BTOB 4U tvoří Eunkwang, Minhyuk, Changsub a Peniel. Pokud jde o jejich podskupinový debut, Eunkwang prohlásil: "Jsem nesmírně nervózní. Upřímně řečeno, připravovali jsme se opravdu pilně a pracovali jsme opravdu usilovně, až z nás kapal pot při práci na písni i vystoupení. Doufám, že vynaložené úsilí se promítne do úlevy, kterou lidé pocítí. Budeme pilně propagovat."

Když přišla řeč na název jejich podskupiny, Minhyuk vysvětlil: "Abych byl upřímný, dostali jsme mnoho návrhů, ale nakonec jsme vybrali název 4U, který jsme navrhovali. Je to název, který jsem navrhoval, ale i tak jsem dostávali další nápady. Pro naše fanoušky to alespoň bude zajímavá historka."

Eunkwang vydal po návratu z vojny sólové album, ale pro Minhyuka a Changsuba bylo prvním albem po návratu z armády právě Inside. Changsub poznamenal: "Po propuštění z armády jsem se zavázal k tomuto albu. Jsem napůl nervózní a napůl nadšený, že mohu po návratu z vojny debutovat v nové podskupině. ​Mám pocit, že debutuji jako nováček."Titulní skladbu Show Your Love napsal podskupině Hyunsik ještě předtím než narukoval do armády. Lee Minhyuk vysvětlil, proč si jako titulní skladbu vybrali právě Hyunsikovu píseň: "Toto je poprvé, co naši členové propagují společně za dva roky. Během práce na albu jsme dostali mnoho písní různých stylů, ale rozhodli jsme se pro Show Your Love, a to nejen proto, že ji složil náš člen, ale prostě jsme si pomysleli, že je to skvělá píseň, která dobře zapadá do naší obtížné situace."

Na otázku, jak na jejich novinku reagovali ostatní členové, Eunkwang poznamenal: "Naši členové měli dobré reakce. Hyunsik napsal píseň a dal nám ji se slovy: 'Pokud je to dobrá, použijte ji.' Také dodal, že si myslí, že je to dobrá píseň. Sungjae i Ilhoon píseň také pochválili a řekli, že má barvy BTOB, ale odráží jedinečný styl BTOB 4U."Eunkwang má nyní za sebou už čtvrtý debut, neboť se postupně stal členem BTOB, BTOB BLUE, BTOB 4U a také sólovým umělcem. Na toto téma zavtipkoval: "I když jsem mnohokrát debutoval, plánuji debutovat ještě více. Ačkoli jsem vystupoval sólově i v podskupinách, vše se točí kolem BTOB."

Proč se rozhodli pro podskupinu a nepropagovali jako BTOB? K tomu pánové řekli, že ačkoli jim to členové sloužící v armádě povolili, oni naznali, že čtyři lidé jsou málo, že by jich na propagace BTOB mělo být alespoň pět. Také nechtěli, aby se členové v armádě cítili špatně a bylo jim líto, že vystupují bez nich. Proto jasně uvedli, že čekají na úplný návrat skupiny BTOB, tedy všech členů.

Na dotaz, jaké mají v rámci propagací s albem Inside cíle, Minhyuk odvětil: "Místo, abychom sledovali pořadí v hitparádách, jsme rádi, že jsme spolu a s našimi fanoušky. Přesto bychom byli šťastní, kdybychom měli pozitivní výsledky, jen doufáme, že se toto album stane velkým dárkem pro fanoušky, kteří na nás čekali."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: xportsnews.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9