[Aktualizace] Henry Lau vydá album po dlouhých 6 letech

17:30 | 13.11.2020 Eunka 0
Henry Lau začal koncem října sázet na instagram upoutávky, které lákaly na jeho comeback. Postupně jich přibývalo a my už konečně víme, kdy vydá dlouho očekávané album.
Henry Lau
Henry Lau FOTO: instagram.com/henryl89/
Na Henryho třetí album fanoušci čekají už pěkně dlouhou dobu. Vždyť Trap vydal v roce 2013 a Fantastic o rok později. Celých 6 let nás sice zásobil singly a OST, nicméně nové album bylo stále ve hvězdách. Nyní se ale všechno mění.

Dne 3. listopadu Henry Lau oznámil datum vydání svého nadcházejícího třetího sólového mini alba s názvem Journey, kterého se dočkáme 18. listopadu. Bude to první oficiální vydání Henryho alba od doby, co se stal členem agentury Monster Entertainment Group.

Henry se podle upoutávek chce v tomto albu zaměřit na osobní myšlenky a ukázat svou zralejší stránku, jakou jsme v předchozích albech neviděli. Určitě se tedy máme na co těšit!

Na video upoutávku k albu se můžete podívat zde.

Aktualizace:

Dne 13. listopadu Henry zveřejnil názvy písní, které na albu najdeme, a samozřejmě také jejich počet. Bude jich celkem 5 a jmenují se: Radio, Hands UpRight NowJust Be MeCome Over. Za titulní byla vybrána píseň Radio.

Ukázky skladeb:

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9