Nová děsivá skupina T1419 se hlásí o pozornost!

14:30 | 25.10.2020 Xiunka 3
Máte rádi temné koncepty a zlobivé chlapce? Tento rok vstoupí na scénu nová skupina, která za pár dní vydá své první hrůzostrašné MV.
T1419
T1419 FOTO: twitter.com/T1419_official
Před pár dny společnost MLD Entertainment oznámila, že ve spolupráci s NHN a Sony Music nechá debutovat novou chlapeckou skupinu T1419 a následně jí založila profily na sociálních sítích (Twitter, Instagram, YouTube, Facebook, TikTok). Dle dostupných informací by se měl debut uskutečnit koncem letošního roku.

Nová skupina je součástí ambiciózního projektu, jehož cílem je nejen debut v Jižní Koreji, ale také v Japonsku a ve Spojených státech. Členové prošli systematickým tréninkem a vynikají v mnoha oblastech jako zpěv, rap, produkce a vystupování. Rovněž hovoří několika jazyky.

Členové prozatím vystupují pod stage jmény T28, T02, T07, T82, T21, T48, T33, T24 a T25. Jejich skutečná jména zatím nejsou známa. Zveřejněný debut trailer má temný nádech. Pokud si jej pustíte, tak uvidíte tváře členů. Mnozí fanoušci se domnívali, že by T82 mohl být Ta-Ki, který se zúčastnil Big Hit projektu I-LAND. Dle traileru je ovšem zřejmé, že to není on.Dne 27. října skupina uskuteční pre-debut s písní Dracula. Předchází jí několik performance videí.

 
 


K písni Dracula byly zveřejněny také plakáty.
Skupina ještě nedebutovala a už způsobila mezi fanoušky MOMOLAND pořádný rozruch. Mnohým fanouškům je dle jejich slov líto, že se chlapci upsali společnosti, která se nedokáže pořádně a správně postarat o své umělce.

Zaujala vás nová skupina?


ZDROJ: kstationtv.com & soompi.com
FOTO: instagram.com/t1419_official/

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9